Straszne bicie kół

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

przybysz_21
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: czw sty 11, 2007 01:04
Lokalizacja: płock

Post autor: przybysz_21 » pn sty 15, 2007 01:58

mialem podobny problem i okazalo sie ze mialem krzywa felge i za pierwszym razem gdy bylem w wulkanizacji nikt tego nie dostrzegl teraz po zmianie felgi jest ok


przybysz_21

Awatar użytkownika
glejziu
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 72
Rejestracja: ndz sty 14, 2007 15:21
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Post autor: glejziu » pn sty 15, 2007 16:56

byłem dzisiaj u mechanika zmienilismy oponu na letnie tak jak radziliście ale nadal nic ,później mechanik wsiadłza koło i powiedziałże łożysko prawego koła (piasty) jestem jutro umówiony na 10 na wymiane .Po zmianie napisze jak i co ,,,,,,,



RobertP
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2799
Rejestracja: śr gru 14, 2005 09:58
Lokalizacja: Ostróda

Post autor: RobertP » pn sty 15, 2007 17:01

greg pisze:
glejziu pisze:na półosi powinna być jakaś gumaa?
PinkFloyd, opisał odważnik montowany na półosi ale.. diesla
ja go nie mam od bardzo dawna i wszystko działa ....

[ Dodano: Pon Sty 15, 2007 16:03 ]
glejziu pisze:później mechanik wsiadłza koło i powiedziałże łożysko prawego koła (piasty) jestem jutro umówiony na 10 na wymiane .Po zmianie napisze jak i co ,,,,,,,
możesz zmienić ale wątpię żeby te łożysko takie Ci szalało :crazy:
zobaczymy jak zmienisz :bigok:
nie chcę źle wróżyć ale to może być uszkodzony mechanizm różnicowy w skrzyni !


remontuję, buduję łodzie, kajaki, canoe i jachty np. Mazurek650 -proszę pytać :)

Sharan - AFN

Awatar użytkownika
krisvw
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 424
Rejestracja: sob cze 24, 2006 16:53
Lokalizacja: Rogoźno
Kontakt:

Post autor: krisvw » pn sty 15, 2007 17:34

opona jest shamowana przełoż koła z tylniej osi na przednia


[url=http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=93557&start=0]Co z tymi szybami[/url]
[url=http://www.fotosik.pl][img]http://images21.fotosik.pl/28/f649346d0807a928.jpg[/img][/url]

Awatar użytkownika
glejziu
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 72
Rejestracja: ndz sty 14, 2007 15:21
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Post autor: glejziu » pn sty 15, 2007 17:56

a jesli nie daj Bóg to ten mechanizm różnicy to co w takim przypadku bedzie trzeba i jakie koszty :( ?? ktoś też wspomniało amortyzatorach (fakt ze te moje są już liche ale czy by było możliwe.....) jutro po wymianie jak nie bedzie poprawy to juz nie wiem co zrobic i co wymienić bo juz niewiele zostało na przedniej osi - chyba juz tylko wymiana na innego MK3 ale tez patrzyłem na ceny - są naprawde prerazająco wysokie....



maniek128
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 198
Rejestracja: śr gru 01, 2004 17:57
Lokalizacja: Łódź

Post autor: maniek128 » pn sty 15, 2007 18:40

witam ja miałem taki sam problem ale u mnie padła jedna opona i zucało dupą samochodu najbardziej bylo czuć przy niskich prędkosciach, byc moze tobie padla opona z przodu i dlatego czuć na kierownicy, albo pogięta felga.
]Pozdrawiam



Awatar użytkownika
Jaco85
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 292
Rejestracja: ndz sty 07, 2007 12:51
Lokalizacja: Świdnica
Kontakt:

Post autor: Jaco85 » pn sty 15, 2007 19:25

a wiesz co moj kumpel mial podobne objawy i wiesz co jednak było? :) śmiechu warte! linke od licznika musial zmienic bo biła a ten bidny sie naszukal z wulkanizatorem i mechanikiem przyczyn bicia:)



Awatar użytkownika
glejziu
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 72
Rejestracja: ndz sty 14, 2007 15:21
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Post autor: glejziu » czw sty 18, 2007 15:48

Wiatm .... :bigok: juz wszystko jasne co z tym biciem.Zrobili tak jak mówiłem te łożyska na przedniej osi i wszystko gra (można jeszcze delikatnie wyczuć delikatne bicie ale to juz minimalnie i to pewnie przez jeszcze troszke krzywą felge) tak wiec to byłą wina łożysk które było "roztrzepane" pozdrawiam i dzięki wszystkim za pomoc......



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot], Google Adsense [Bot] i 274 gości