Problem z podłączeniem sterowania do centralnego

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

guber
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: wt sty 09, 2007 10:47
Lokalizacja: Tarnów

Problem z podłączeniem sterowania do centralnego

Post autor: guber » śr sty 10, 2007 13:42

Witam
Pisze ponieważ mam trochę problem w podłączeniu sterowania centralnym zamkiem. Mam golfa IV i własnie podłaczałęm uniwersalny sterownik do centralnego. Ale miałem kłopot bo nie wiem dokładnie gdzie się nim wpiąć. To już jest troszkę inne to sterowanie niz w MK3. I ostatecznie zrobiłem taką prowizorkę, że wlutowałem sie pod przyciski otwierania i zamykania drzwi w module sterowania w lewych drzwiach. Ale....nie jest to do końca tak jak ma być, bo po zamknieciu w ten sposób nie miga dioda przy kołku w drzwiach i nie gaśnie światło w aucie (dopiero po 30 sekundach)...i nie jest to takie zamkniecie jak kluczykiem...z ryglowaniem...takie podwójne trzaśnięcie wtedy słychać i momentalnie gaśnie światło w aucie i miga dioda. Jak zamkne kluczykiem to wtedy pilotem otworzyć się nie da. Wiem, że powinno sie to podłączyć w innym miejscu, zeby dać sygnał tak żeby to zamknięcie było takie jak z kluczyka..... i wtedy mozna by zrobić równiez domykanie szyb bo podając odpowiednio długi impuls można by je domknąć.
Czyktoś sie może orientuje jak to podpiąć ??? i gdzie ??? Będe bardzo wdzięczny za pomoc.

Pozdrawiam

Krzysiek



Awatar użytkownika
Paweł Marek
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 26259
Rejestracja: czw lis 18, 2004 22:29
Lokalizacja: Biertowice, Małopolska

Post autor: Paweł Marek » śr sty 10, 2007 17:58

Zółto niebieski zamykanie, zielono-czerowny otwieranie. Sterownie minusem. Mam to po angielsku, i nie mogę zrozumieć czy kable znajdziesz w wiązce drzwiowej czy gdzie indziej w drzwiach kierowcy.Jeśli znasz angielski to podaj meila na priv, poślę ci rozpiskę.


Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

Awatar użytkownika
szczeniak
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 137
Rejestracja: ndz kwie 23, 2006 16:38
Lokalizacja: Malbork
Kontakt:

Post autor: szczeniak » śr sty 10, 2007 23:53

tak kolega wyzej napisal kolory kabelkow, a wiazke znajdziesz pod boczkiem kierowcy, idzie od zamka do sterownika w drzwiach
tam najlepiej sie wepnij


[url=http://www.spritmonitor.de/en/detail/164379.html][img]http://images.spritmonitor.de/164379.png[/img][/url]

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 307 gości