Rozbity GOLF III. Proszę o pomoc czy da się go zrobic cena??

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

rocky902
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 9
Rejestracja: pn sty 08, 2007 00:51
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Rozbity GOLF III. Proszę o pomoc czy da się go zrobic cena??

Post autor: rocky902 » pn sty 08, 2007 01:05

Witam wszystkich. Jestem nowym użytkownikiem tego fajnego forum, mam do was pytanie z tego co czytałem to znacie sie na autach i chciałem się was poradzic co z moim autem. Mianowicie kupiłem golfa III GT 1.8 93r za 1300zł ma rozwalony cały lewy bok skrzywioną tylną belke, lewy przedni wachacz i podłoga się troche naderwała (uciekła na zgrzewie około 5 cm), rozbiła się przednia szyba, lampa i karoseria z lewej strony do wymiany. Auto jest na niemieckich dokumentach tzn (niemieckie tablice celne te czerwone, ale i w bagarzniku mam terz te białe i breif) Auto długo stało nie robione poniewaz poprzedni własciciel od ktorego je kupiłem w polsce chciał je naprawiac ale nie miał kasy na to. A ja nie jestem pewny czy nie będzie zadnych problemów z rejestracją tej bryki jesli tak długo stala na tych tablicach celnych. Proszę o pomoc. jesli by ktos chciał pogadac o tym to prosze na gg: 425422 Oto link ze zdjęciami (auto wystawilem na allegro ale nie sprzedałem)

http://www.allegro.pl/item148768079_gol ... zesci.html


GOLF III GT - SUPER AUTO

Awatar użytkownika
Adamtd
VW Baron
VW Baron
Posty: 3346
Rejestracja: pt maja 06, 2005 13:37
Lokalizacja: okolice Krakowa

Post autor: Adamtd » pn sty 08, 2007 01:17

rocky902 pisze:A ja nie jestem pewny czy nie będzie zadnych problemów z rejestracją tej bryki jesli tak długo stala na tych tablicach celnych
Jak masz wszystkie dokumenty to nie powinno być problemów z rejestracją.
Na tych zdjęciach niewiele widać ale nie wiem czy to jest sens naprawiać. Natomiast ogłaś się w dziale "sprzedam" tam części mogą Ci zejść


jest już nas troje i dlatego nie mam czasu odwiedzać formu.....

Awatar użytkownika
koonrad
majster ulepszacz
majster ulepszacz
Posty: 1048
Rejestracja: czw cze 22, 2006 22:26
Lokalizacja: BełchatóVW
Kontakt:

Post autor: koonrad » pn sty 08, 2007 01:21

szczerze-jak poszła podłoga to bym się nie bawił w naprawę, nigdy juz nie będzie taki jak powinien a naprawa może sie okazać baaaaardzo droga


[url=http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=175064][img]http://img150.imageshack.us/img150/416/clipboard01do1.jpg[/img][/url]

RobertP
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2799
Rejestracja: śr gru 14, 2005 09:58
Lokalizacja: Ostróda

Re: Rozbity GOLF III. Proszę o pomoc czy da się go zrobic ce

Post autor: RobertP » pn sty 08, 2007 01:25

rocky902 pisze:Oto link ze zdjęciami (auto wystawilem na allegro ale nie sprzedałem)

http://www.allegro.pl/item148768079_gol ... zesci.html
szkoda że nie diesel ... już by poszedł :-)


remontuję, buduję łodzie, kajaki, canoe i jachty np. Mazurek650 -proszę pytać :)

Sharan - AFN

rocky902
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 9
Rejestracja: pn sty 08, 2007 00:51
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Post autor: rocky902 » pn sty 08, 2007 08:19

Koszt naprawy to 1500zł Oglądal go znajomy mechanik mojego ojca. Chodzi o to czy będzie sie nim bezpiecznie jeździło czy cos moze byc juz nie tak


GOLF III GT - SUPER AUTO

Awatar użytkownika
PinkFloyd
Lord GTI
Lord GTI
Posty: 3551
Rejestracja: wt paź 17, 2006 08:53
Lokalizacja: USA

Post autor: PinkFloyd » pn sty 08, 2007 08:46

Jak wymienisz z tyłu belke skrętną i dasz nowe dzrzwi i błotnik przedni to powinno być ok. Zastanawiam się czy tylny błotnik robić czy wspawać nową ćwiartkę???? Nie dawaj się namówic na naprawę tylnej belki. Zrobią , koła będą ok bedzie jeżdził prosto ale bedzie robił 4 ślady. Jak dasz nową belke bedzie ok.



RobertP
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2799
Rejestracja: śr gru 14, 2005 09:58
Lokalizacja: Ostróda

Post autor: RobertP » pn sty 08, 2007 08:53

PinkFloyd pisze:Nie dawaj się namówic na naprawę tylnej belki. Zrobią , koła będą ok bedzie jeżdził prosto ale bedzie robił 4 ślady. Jak dasz nową belke bedzie ok.
może niekoniecznie 4 ślady ale mogą występować wieczne problemy z łożyskami
znam przypadek mojego kolegi a Audi100 zmienia łozyska z tyłu już chyba 10-ty raz
co 1500km, a sama belka nie jest aż taka kosztowna, mało się tego sprzedaje na szrotach
więc nie powinna być zbytnio droga
rocky902 PinkFloyd ma rację wymień to ... :bigok:


remontuję, buduję łodzie, kajaki, canoe i jachty np. Mazurek650 -proszę pytać :)

Sharan - AFN

Awatar użytkownika
lolo_golf
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2756
Rejestracja: śr mar 16, 2005 23:40
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Post autor: lolo_golf » pn sty 08, 2007 09:07

Spokojnie zrobisz tego gofla. Dasz nowy(czyli uzywany) przedni blotnik, drzwi i cały błotnik tylni , belka, coś tam z prozdu podklepac i juz bedziesz prawie w domu :chytry:

http://moto.allegro.pl/item154956751_ty ... f_iii.html



Awatar użytkownika
dziejo
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 8880
Rejestracja: pn lis 14, 2005 02:40
Lokalizacja: Kantorowice
Silnik: AFN

Post autor: dziejo » pn sty 08, 2007 10:00

staaaary !!!!! spokojnie pomału do wiosny go zrobisz pomalutku dokładnie i wszystko będzie spoko z belka też nie ma problemu jak qpisz uzywke !!! a jeżeli byś chciał opchnąc go na części to na pewno nie stracisz !!!!



rocky902
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 9
Rejestracja: pn sty 08, 2007 00:51
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Post autor: rocky902 » pn sty 08, 2007 16:54

Dzieki chłopaki za cenne rady. A jak myslicie co z nacięgnięciem tej podłogi jak i czym to naciągac?? Bo Chciał bym zeby wszystko było w nim ok sprawy w 100% a następnie przeprowadzic jakies modyfikacje w jego wyglądzie a moze później w silniku. Bardzo mi sie podobają wasze golfy patrzyłem po zdjęciach mistrz wyglądają. A następna sprawa to te cholerne dokomenty bo nie mam nic oprucz breifu i tablic czerwonych. Jak myslicie będą jakies problemy z jego rejestracją?? Jak mozecie to napiszcie ile to moze kosztowac ta rejestracja wraz z przetłumaczniem i poopłacaniem wszystkich opłat. Dziękuje za odpowiedzi, bardzo fajne forum. A i jak myslicie opłacało się go kupic za 1300zł?? czy raczej troche duzo dałem??


GOLF III GT - SUPER AUTO

Awatar użytkownika
PinkFloyd
Lord GTI
Lord GTI
Posty: 3551
Rejestracja: wt paź 17, 2006 08:53
Lokalizacja: USA

Post autor: PinkFloyd » pn sty 08, 2007 18:50

Cena bardzo dobra, mała robótka i autko bedzie jak nowe :bigok: Pamiętaj gdzie bedzie robione- zabezpieczyc auto antykorozyjnie lub od razu całe, przy okazji wymienić płyny, paski i tylko ruszac w droge. Jak koledzy pomogli sugeruje odwdzięczyc się im klikając pomógł



rocky902
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 9
Rejestracja: pn sty 08, 2007 00:51
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Post autor: rocky902 » pn sty 08, 2007 19:28

Wszystko fajnie pięknie ale jeszcze do tego dochodzi fakt ze nie mam prawka. Co policja moze zrobic jesli by mnie złapali. lepiej uciekac czy sie zatrzymac dobrowolnie?? Czym naciagnąć tą podłoge??? Jak myslicie o co mozna zaczepic linke zeby ją dociagnąć do przodu troszke bo ona odeszła do tyłu....?? Zna ktos jakies sposoby na naciąganie??


GOLF III GT - SUPER AUTO

Awatar użytkownika
PinkFloyd
Lord GTI
Lord GTI
Posty: 3551
Rejestracja: wt paź 17, 2006 08:53
Lokalizacja: USA

Post autor: PinkFloyd » pn sty 08, 2007 19:40

podwozie naciąga się na specjalistycznym przyrzadzie na który wstawia się auto i naciaga się do fabrycznych ustawień. Domowym sposobem nie do zrobienia zeby było dobrze co do milimetra. A co do innych pytań to wydają mi się aż nadto niestosowne na tym forum
Piszesz tutaj o przestępstwach i wykroczeniach jakie bedziesz popełniał- myślisz co piszesz???? Nie mająć prawa jazdy jak cię złapia do rutynowej kontroli sprawa trafi do Sądu Grodzkiego- włąsciwego gdzie dokonano wykroczenia gdzie dostaniesz Sądowy zakaz prowadzenia pojazdów od 6 miesięcy do 2 lat. Jeżeli bedziesz uciekał to stworzysz zagrożenie w ruchu lądowym i możesz pouczyć zarzuty a to juz nie przelewki i zostaniesz zakaz, zawiasy i zostaniesz obarczony kosztami akcji jeżeli taka bedzie potrzebna.- bedziesz karany i o dobrej pracy możesz zapomnieć. A jak dostaniesz zakaz i bedziesz jezdził i wsiadziesz znów za kułko to wtedy złamiesz prawomocny zakaz Sadowy zgodnie z art. 244kk i wg orzeczenia zakazu Sadu Grodzkiego w zależności możesz dostac w zawiasach, a jeżeli dostałeś zawiasy za ucieczke to nawet pozbawienie wolności do 6 miesięcy. Więc się zastanów.



Awatar użytkownika
jogi25
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 24
Rejestracja: sob gru 30, 2006 13:28
Lokalizacja: Węgorzewo
Kontakt:

Post autor: jogi25 » pn sty 08, 2007 19:47

a nie chcesz sprzedac tłumika?!!!



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 363 gości