POMOCY !! SZYBKO !!

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Konrad-MK3
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 73
Rejestracja: ndz gru 24, 2006 02:27
Lokalizacja: Rajcza
Kontakt:

POMOCY !! SZYBKO !!

Post autor: Konrad-MK3 » pt sty 05, 2007 14:09

Pewnie gdzieś to jest na forum ale nie moge zjaleźć chociaż się staram ... muszę bardzo pilnie mieć książkę serwisową do Golfa III 1.8 ale silnik włąsciwie nie jest najważniejszy bo chodzi mi o zawieszenie a dokładniej o nazwy i montarz/demontarz dum wachacza ..

Bardzo prosze o linka do książki serwisowej golfa III 1.8 ale działający link bo znalazłwm kilna na forum które nie działają albo nie sa wogóle o tym modelu ..

Czekam na szybkie odpowiedzi!

Z góry dzięki!!


"Uczmy się kochać ludzi tak szybko odchodzą ..."


ZAPRASZAM NA WWW.ALLTOPIC.DL.PL !!

Awatar użytkownika
PinkFloyd
Lord GTI
Lord GTI
Posty: 3551
Rejestracja: wt paź 17, 2006 08:53
Lokalizacja: USA

Post autor: PinkFloyd » pt sty 05, 2007 14:16

mam cos takiego Obrazek Obrazek Obrazek



Konrad-MK3
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 73
Rejestracja: ndz gru 24, 2006 02:27
Lokalizacja: Rajcza
Kontakt:

Post autor: Konrad-MK3 » pt sty 05, 2007 14:29

konkretniej to by mnie interesował odpis ze zdjęciami najlepiej lub ryzunkami:

nie wiem dokładnie jak się nazywają te części :

- gumowa osłona przugubów (chyba) taka jak worek do gałki biegów w maluchu - tak wygląda - znajduje się zaraz za piastąprzez nią idzie półośka do piasty, tarczy potrzebuję opis, wymiary i sposób wymiany.

- w przednich kołach są takie płaskie wachacze i głównie interesuje mnie guma znajdująca sie przy mocowaniu wachacza (patrząc na prawe koło po lewej stronie i odwrotnie w lewym kole po prawej i tu potrzebuję zwłaszcza pois wymiany jakąś nazwę lub sumbol tej gumy i jakiś rysunek.

- 3 rzecz jaką potrzbuję to ceny tych gum (jeśli znacie) i informację czy wymienię je jako pojedyńcze elementy czy musze cały wachacz wymienić .. mam nadzieję że nie ..

Więc czekam na pomoc :)

[ Dodano: 05 Sty 2007 13:30 ]
jedną z gum które wymieniłem widać na rysunku 9.6 w poście poprzednika pod tą regulacją ..


"Uczmy się kochać ludzi tak szybko odchodzą ..."


ZAPRASZAM NA WWW.ALLTOPIC.DL.PL !!

Awatar użytkownika
PinkFloyd
Lord GTI
Lord GTI
Posty: 3551
Rejestracja: wt paź 17, 2006 08:53
Lokalizacja: USA

Post autor: PinkFloyd » pt sty 05, 2007 16:45

Tu masz półosie i te osłony Obrazek Obrazek

[ Dodano: 05 Sty 2007 15:49 ]
Zestaw naprawczy do wahacza jest tani wszystkie gumt to ok. 60zł na stronę. Warto wymienić też sworzeń i potem zrobi geometrię.



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 376 gości