tylnia półka

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Mąkuś
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 7
Rejestracja: pn lip 10, 2006 15:17
Lokalizacja: Pabianice
Kontakt:

tylnia półka

Post autor: Mąkuś » pt sty 05, 2007 08:00

Witam,
mam temacik może dla niektórych błachy ale z upierdliwą rzeczą.
tzn z tyłu w półce (mk2 '87)wyłamały mi się obydwa te zawiasy i teraz jak otwieram w klapę półka wpada do bagażnika, próbowałem te wyłamane części kleić suoer glutem i poxipolem ale to efekt na kilka dnia. jazda po Polskich dziurach od razu daje swe znaki i jak półka troszkę podskakuje od razu puszcza łączenie.
więc nasuwa się putanie czy jest coś dobrego do sklejenia tych elementów czy można wymienić całe te plastiki co utrzymują tylnią półkę
pozdrawiam



Awatar użytkownika
prezesik25
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2901
Rejestracja: pn gru 11, 2006 21:37
Lokalizacja: ELE Łęczyca
Kontakt:

Post autor: prezesik25 » pt sty 05, 2007 08:06

Nawierć otwory w zawiasach aby połączyć na wkręt, wkręć jakąś śrubkę lub wkręta i podczas skręcania pokap super glutem - powinno przeręble na naszych polskich drogach.

Albo lepiej poszukaj gdzieś na szrocie dobrej półki.


Obrazek
Obrazek

Mąkuś
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 7
Rejestracja: pn lip 10, 2006 15:17
Lokalizacja: Pabianice
Kontakt:

Post autor: Mąkuś » pt sty 05, 2007 08:25

Wielkie dzięki ale nie chodzi mi o bolec tylko o
ten kawałek gdzie ten bolec pracuje
:-(



arab_den
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 245
Rejestracja: wt lis 21, 2006 14:54
Lokalizacja: pow.Przemyśl
Kontakt:

Post autor: arab_den » pt sty 05, 2007 09:44

Tez mam ten problem tylko z jednej strony, spróbuj skleic jakąś żywicą epoksydową, są takie zestawy żywica dwuskładnikowa + kawałek maty z włukien, można tym dobrze podkleić, a jak jeszcze wzmocnisz to matą to napewno będzie trzymało, nie będzie to wygladało zbyt estetycznie ale moza to potem zamalowac spreyem a zreztą od góry i tak nic niewidać. Zestaw taki kupisz w lepiej wypozażonym sklepie z farbami,chemią budowlana itp lub w sklepie modelarskim jak masz taki gdzieś w okolicy albo w sklepie z duperelami do żaglówek (ja tam to dostałem) kleją tym kadłuby.
Pozdrawiam


Oo===w===oO

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 241 gości