Czerwona dioda migająca w lewych drzwiach.

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

milek72
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 108
Rejestracja: pt paź 27, 2006 00:21
Lokalizacja: OPOLE
Kontakt:

Post autor: milek72 » śr sty 03, 2007 01:07

chmuraIV pisze:ja mam wersje basis, i odrazu jak kupywalem samochod w salonie, to odrazu pytali sie czy zakladac alarm... Ale ta dioda to byla od samego poczatku
Ja też mam wersję Basis i niestety nie mam diód w drzwiach a podoba mi się ten bajerek. Ale za to poprzedni właściciel zadbał o zabezpieczenie samochodu i jest założony autoalarm z diodą pod tablicą liczników z lewej strony dobrze widoczna z zewnątrz :grin:



Awatar użytkownika
szczeniak
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 137
Rejestracja: ndz kwie 23, 2006 16:38
Lokalizacja: Malbork
Kontakt:

Post autor: szczeniak » śr sty 03, 2007 01:10

diody nie ma, gdy nie ma centralnego zamka



milek72
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 108
Rejestracja: pt paź 27, 2006 00:21
Lokalizacja: OPOLE
Kontakt:

Post autor: milek72 » śr sty 03, 2007 01:15

szczeniak pisze:diody nie ma, gdy nie ma centralnego zamka
A tak sobie myślę czy czasem nie można by dokupić takich bajerków i podłączyć pod moją migającą diodę :)



GT1.8
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 48
Rejestracja: pn sty 01, 2007 18:26
Lokalizacja: KATOWICE
Kontakt:

SA BAJERKI ALE NIEWIEM CZY DO MK4

Post autor: GT1.8 » śr sty 03, 2007 04:41

HEJ.
POSZUKAJ DOBRZE W SKLEPACH TUNINGOWYCH RYGIELKOW Z LEDAMI")
JA WLASNIE SOBIE ZAMOWILEM Z A ALLEGRO RYGLE SREBRNE Z LEDAMI NIEBIESKIMI I MAM NADZIEJE ZE PODLACZE TO JUZ NIEBAWEM Z ALARMEM I BEDZE SUPER WYGLADAC W NOCY!!!
POZDRO.



Awatar użytkownika
regitmc
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 735
Rejestracja: pt lis 11, 2005 16:18
Lokalizacja: NYsa
Kontakt:

Post autor: regitmc » śr sty 03, 2007 08:40

Dioda powinna migać jak wszystkie drzwi są porządnie zaryglowane, tzn. nie tylkozamknięte fizycznie ale również zapadła się zapadka ryglująca uniemożliwiająca otwarcie drzwi z środka. Niestety bardzo często w MkIV dioda nie miga, niektórzy twierdzą że wówczas któreś z drzwi uda nam się otworzyć od środka. U mnie bywało tak że dioda nie migała a zamka i tak nie udało mi się otworzyć od środka, więc myśle że nie jest to żadną regułą. Diody faktycznie może niebyć w drzwiach kierowy, jakktoś to już pisał jak niema centralnego zamka. Z tym że MkIV bez centralnego zamka w wersjii Basis to chyba tylko w naszym cudownym kraju zwanym Polską wypuszczali... Przykładowo ja mam wersje Basis z tym że z Niemiec, a porównująć wyposażenie to ma cały pakiety z Comfortline i zachacza również o Trendline... Również nie zgodze się z teorią że wszystkie VW mają seryjnie montowany alarm. To kwestia założenia alarmu przy zakupie samochodu w salonie, albo klient chciał mieć alarm albo nie. Pozatym te seryjne alarmy to złodzieje już mają dobrze rozpracowane. Dobrze jest jednak zamontować oprócz oryginalnego alarmu VW jakiś innych z dodatkowym czujnikiem... A nawet jakieś inne zabezpieczenie...


[b] >>> www.4tun.vel.pl <<< [/b]
[url=http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?p=1114182#1114182][b] >>> MkIV by regitmc <<< [/b][/url]

ZMIENNIK1313
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 273
Rejestracja: wt maja 15, 2007 22:49
Lokalizacja: MAŁA WIEŚ
Kontakt:

Post autor: ZMIENNIK1313 » pt cze 01, 2007 22:25

ja mam wersję BASIS z Belgii i ta lampka czerwona jest przy ryglu od drzwi kierowcy a cenral zamek też jest!jak na uboga tzn brak elektryki to ma klimę i takie tam pierdółki pozdro


nigdy nie mów nigdy:)

Awatar użytkownika
inspire
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 291
Rejestracja: ndz cze 04, 2006 12:41
Lokalizacja: ???

Post autor: inspire » sob cze 02, 2007 07:25

mój w comfortline ma wszystko oprócz skórzanych regulowanych foteli z pamiecią ale to wersja holenderska


Często pomykam A4 i 1-ką Katowice-Warszawa

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 313 gości