Konkretny problem - zamkniete auto! help!

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

darryl
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: wt sty 02, 2007 15:40
Lokalizacja: Pabianice

Konkretny problem - zamkniete auto! help!

Post autor: darryl » wt sty 02, 2007 15:49

Witam
NA poczatek chcialbym sie przywitac bo dopiero dzis tutaj trafilem. Ale po kolei.
Jestem posiadaczem Volksa Golfa III, co dosc wazne wersja 3 drzwiowa. Auto otwieram zamkiem centralnym sterowanym z pilota. Co najwazniejsze oba zamki w drzwiach nie dzialaja, skutek niepozadanych gosci. Dzialal ten w bagazniku ale hmmmm..... nie dziala, tzn nie da sie wlozyc do konca kluczyka.
Dla czesci z Was problem jest juz pewnie jasny - kompletnie padl akumulator i nie moge sie dostac do auta. W zwiazku z tym pytanie do forumowiczow, czy ktos z Was ma jakis pomysl ??? :)
Ostatecznosc to pozbycie sie ktorejs z szyb (pytanie tylko ktora wyjdzie najoplacalniej) lub .... no wlasnie co?
Dla utrudnienia zadania auto zaparkowane jest w garazu wiec dostep tez nieco ograniczony.
Czekam na ewentualne sugestie:)



Awatar użytkownika
Przybek
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 563
Rejestracja: czw lis 23, 2006 00:36
Lokalizacja: wloclawek
Kontakt:

Post autor: Przybek » wt sty 02, 2007 16:12

od biedy to od spodu jakos da rade sie otworzyc lub gdzies przy grilu kolega tak dostawal sie do swojego
Pozdrawiam


[img]http://www.robtex.com/ipinfo.gif[/img]

posiadam VAG jak cos sloze pomoca

ibz
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 14
Rejestracja: wt sty 02, 2007 14:57
Lokalizacja: kątowni

Post autor: ibz » wt sty 02, 2007 16:24

a nie da rady wyciągnąć szyby? nie tak dawno wyciągałem w sejczencie szybę bo ciotka zatrzasnęła 2 komplety kluczy i silnik na chodzie.



darryl
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: wt sty 02, 2007 15:40
Lokalizacja: Pabianice

Post autor: darryl » wt sty 02, 2007 16:42

Myslalem o tym zeby polozyc sie pod autem i sprobowac dosiegnac linki od otwierania maski ale jest za ciasno w garazu. A co z tym wyciaganiem szyby ???? Ciezko to idzie ?? Jakie zniszczenia ????



Awatar użytkownika
Paweł Marek
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 26259
Rejestracja: czw lis 18, 2004 22:29
Lokalizacja: Biertowice, Małopolska

Post autor: Paweł Marek » wt sty 02, 2007 16:43

Jeśli masz taką możliwość to najłatwiej wziąć prostownik do ładowania aku, wczołgać sie pod auto, plus podłączyć pod rozrusznik tzn pod śróbę którą jest przykrecony do niego gruby czerwony kabel, a minus gdziekolwiek do do masy na silniku. Prąd z prostownika wystarczy do otwarcia CZ.


Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

ibz
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 14
Rejestracja: wt sty 02, 2007 14:57
Lokalizacja: kątowni

Post autor: ibz » wt sty 02, 2007 16:45

zniszczeń żadnych. tyle że to fiat był . nie wiem jak to jest w golfie3 . ale myślę ze podobnie. poprostu wyciągasz na chama. najlepiej chyba tylna szybe. musisz podważyc jakos uszczelke zeby ja złapac.



darryl
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: wt sty 02, 2007 15:40
Lokalizacja: Pabianice

Post autor: darryl » wt sty 02, 2007 17:37

Paweł Marek pisze:Jeśli masz taką możliwość to najłatwiej wziąć prostownik do ładowania aku, wczołgać sie pod auto, plus podłączyć pod rozrusznik tzn pod śróbę którą jest przykrecony do niego gruby czerwony kabel, a minus gdziekolwiek do do masy na silniku. Prąd z prostownika wystarczy do otwarcia CZ.
Spobuje tak :)
Chyba nic sie nie da spitolic , nie ??



Awatar użytkownika
marcin999
Forum Master
Forum Master
Posty: 1129
Rejestracja: wt wrz 19, 2006 12:40
Lokalizacja: LJA/LU

Post autor: marcin999 » wt sty 02, 2007 18:32

ibz pisze:zniszczeń żadnych. tyle że to fiat był . nie wiem jak to jest w golfie3 . ale myślę ze podobnie. poprostu wyciągasz na chama. najlepiej chyba tylna szybe. musisz podważyc jakos uszczelke zeby ja złapac.
przeciez w golfie szyby tylne sa wklejane. Wiec jej nie wycigniesz bez wycinania a zeby ja wyciac trzeba miec dostep do auta. Mozesz ja wybic ewentualnie.
Ja proponuje delikatnie odgiac drzwi od gory i drucikiem sprobowac zlapac za rygielek i go wyciagnac, a nawet lepiej jakas niteczka albo sznurkiem :)

Zamek od klapy sprobuj przekrecic bo jezeli masz bebenek zepsuty co w golfach sie czesto zdarza to go bez problemu otworzyc.


SPRZEDAM: Przełącznik zespolony kierunków i wycieraczek wersja z kompem golf IV
Pompa wody prawie nowa silnik AHF (ALH,ASV,AGR)

Awatar użytkownika
Paweł Marek
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 26259
Rejestracja: czw lis 18, 2004 22:29
Lokalizacja: Biertowice, Małopolska

Post autor: Paweł Marek » wt sty 02, 2007 18:46

darryl pisze:Chyba nic sie nie da spitolic , nie ??
nie ma szans. Chyba to prostsze jak wyjmowanie szyby. A na przyszłość to chociaż jeden zamek napraw


Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

darryl
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: wt sty 02, 2007 15:40
Lokalizacja: Pabianice

Post autor: darryl » wt sty 02, 2007 19:39

Otwarte :)
Poszedl prad na bendiks i centralny zatrybil po chwili. Dzieki za pomoc :) obeszlo sie bez demontazu szyb :)



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 43 gości