Przygasa.Obroty

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
Misi3k
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 31
Rejestracja: ndz paź 22, 2006 21:48
Lokalizacja: żory

Przygasa.Obroty

Post autor: Misi3k » wt gru 26, 2006 15:27

Witam mam taki maly problem hmmm mam nadzieje ze maly....Chodzi dokladnie o silniczek[1.6 jednopunkt wtrysk] w mojm golfie a dokladniej o gaznik dzieje mi sie to samo co na tym filmku ... ed&search= Czy moze jest ktos w stanie konkretnie odp Co jest przyczyna tego:/Mecze sie juz z tym od dosc dawna wymienione swiece filtry i guma pod gaznikiem ta podstawa...I nic dalej to samo PRosze o odp co jest powodem tego;/ z gory wielkie dzieki Prosze nie odsylac do tematu o gaznikach bo przeczytalem cale i nic nie wiem juz z tego wszytkiego;/



Bari
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 46
Rejestracja: sob gru 30, 2006 02:31
Lokalizacja: Ruda Śląska
Kontakt:

Post autor: Bari » sob gru 30, 2006 13:23

VWitam! mam identycznie jak na filmiku,uszczelke tez zmienilem,swiece,kable i dalej to samo :panna:
pozdraVWiam


...:::VW:::... z Miłości do Samochodu:)

Awatar użytkownika
Grzesiekk1982
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2511
Rejestracja: czw sie 03, 2006 01:14
Lokalizacja: Przemyśl

Post autor: Grzesiekk1982 » sob gru 30, 2006 16:35

Misi3k pisze:silniczek[1.6 jednopunkt wtrysk] w mojm golfie a dokladniej o gaznik
No to wtrysk, czy gaźnik?????
Napisz dokładnie jaki to silnik, albo najlepiej jaki gaźnik. Oznaczenie silnika jest na naklejce informacyjnej w bagażniku.
Misi3k pisze:Prosze nie odsylac do tematu o gaznikach bo przeczytalem cale i nic nie wiem juz z tego wszytkiego
A napisałeś w tym temacie? Autor tematu KamilW ma sporą wiedzę o gaźnikach i jeśli pytać, to włąśnie jego.
Pozdrawiam.



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 298 gości