nie moze sie nagrzac

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
Gangst3R
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 480
Rejestracja: ndz sie 27, 2006 00:03
Lokalizacja: Dębica
Kontakt:

Post autor: Gangst3R » wt gru 19, 2006 19:18

budzio18 pisze:to jaka moze byc temp jak jade np po autostradzie??80stopni?? bo nie wiem
a wskazowki sprawdze jutro
Jak masz uwalony termostat to spadnie ci wskazowka calkiem jak bedziesz gnał autostradą.
Co to dużo pisać, wymień termostat (koszt znikomy) i sie przekonasz, że to była jego wina.
Po co roztrząsać dalej temat jeśli do tej pory tego nie zrobiłeś. A roboty jest naprawde na pół godziny.


A co do kupna termostatu na allegro to rpoponuje najpierw sprawdzić ile kosztuje u Ciebie w sklepie bo może się okazać, że jak doliczysz koszt przesyłki to wsumie wyjdzie drożej.
Ja za swojego Wahlera dałem 25zł w sklepie.



Awatar użytkownika
budzio18
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 468
Rejestracja: pt lip 28, 2006 16:16
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: budzio18 » czw gru 28, 2006 19:55

tak to termostat! jutro kupuje i zakladam bo bylem u fachowca
dzieki!



wojtas.l
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 150
Rejestracja: ndz lis 19, 2006 22:01
Lokalizacja: Sucha Beskidzka
Kontakt:

Post autor: wojtas.l » pt gru 29, 2006 00:34

Witam
Powiedział ci może jaki jest koszt wymiany termostatu? - też się przymierzam ale na razie nie mogę dostać whelera - a jeden gośc w sklepie mi powiedział że może mi go sciągnąć za 43zeta



DZIDZIUS
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 36
Rejestracja: śr sie 30, 2006 14:21
Lokalizacja: Przemyśl

Post autor: DZIDZIUS » pt gru 29, 2006 17:51

Panowie chciałbym się podłączyć pod temat z małym zapytankiem?
Mam mk3 93r. 1.6 ABU w sklepie gość znalazł mi termostat Wahlera ale ma go jakieś cztery rodzaje do tego modelu silnika, czym mam się sugerować przy zakupie???



Awatar użytkownika
Mabu
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 339
Rejestracja: czw sie 03, 2006 22:57
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Mabu » pt gru 29, 2006 17:57

DZIDZIUS pisze:Panowie chciałbym się podłączyć pod temat z małym zapytankiem?
Mam mk3 93r. 1.6 ABU w sklepie gość znalazł mi termostat Wahlera ale ma go jakieś cztery rodzaje do tego modelu silnika, czym mam się sugerować przy zakupie???
Podaj kolesiowi dokładne dane Twojego silnika . powinno mu starczy oznaczenie silnika czyli ABU ja jak wymieniałem termostat to poszed lem do sklepu powiedziałem ze chce termostat do Golfa III oznaczenia silnika ABU i koles juz wiedział co i jak :)



DZIDZIUS
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 36
Rejestracja: śr sie 30, 2006 14:21
Lokalizacja: Przemyśl

Post autor: DZIDZIUS » pt gru 29, 2006 18:06

Dokładnie tak mu powiedziałem jak ty mi radzisz ale mówi że w katalogu Wahlera znalazł 4 różne. Taki sprzedawca.
Dzięki za zainteresowanie



Awatar użytkownika
Mabu
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 339
Rejestracja: czw sie 03, 2006 22:57
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Mabu » pt gru 29, 2006 18:36

DZIDZIUS pisze:Dokładnie tak mu powiedziałem jak ty mi radzisz ale mówi że w katalogu Wahlera znalazł 4 różne. Taki sprzedawca.
Dzięki za zainteresowanie
To weż swoj stary i pokazu mu ze chcesz taki sam jak seryjny stary termostat to chyba juz nie bedzie problem ;)



Awatar użytkownika
budzio18
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 468
Rejestracja: pt lip 28, 2006 16:16
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: budzio18 » pt sty 05, 2007 15:31

chcialem napsiac ze zostal zalozony termostat firmy : VERNET ponoc tez sa bardzo dobre!



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 463 gości