Przednia szyba- odblaski świateł

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
Krzycho82
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 26
Rejestracja: wt lis 28, 2006 10:53
Lokalizacja: Trzebnica

Przednia szyba- odblaski świateł

Post autor: Krzycho82 » czw gru 28, 2006 20:13

Witam,
Ostatnio pozbawiony swoich 4kółek troszkę jeździłem innymi pojazdami a także ze znajomymi.
Przyznam się, że głupio się czuje na fotelu pasażera. jednak z tej perspektywy zdałem sobie sprawę, że mam strasznie porysowana szybę i tak naprawdę to jeśli jedzie cos z naprzeciwka to widzę tylko jasne kółeczka i kreseczki.
jest jakiś sposób na to??? :chytry:

P.s. oczywiście poza wymiana przedniej szyby! :jezor:


Pozdrowionka

Awatar użytkownika
Neoarti
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 894
Rejestracja: wt lis 01, 2005 20:18
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Post autor: Neoarti » czw gru 28, 2006 20:28

Niestety nie masz za dużego wyboru albo wymiana albo nic tylko się tak męczyć
co prawda są pasty polerskie którymi da sie usunąć większość rys ale wraz z nimi usuwa sie też wierzchnią warstwę szkła wiec szyba traci swoje właściwości optyczne (przekłamuje światło, nie zbierają wycieraczki itp..) pracuję w szybach od 10 lat i sam swojej szyby nie będę polerował bo wiem co z tego wyjdzie i tobie tez odradzam


NordGlass Diamentowe szyby samochodowe, jak masz problem z szybą wal śmiało na PW :)

Awatar użytkownika
Krzycho82
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 26
Rejestracja: wt lis 28, 2006 10:53
Lokalizacja: Trzebnica

Post autor: Krzycho82 » śr sty 03, 2007 00:15

Hej, skoro tak twierdzisz. Troch ekasy utopilem...zainwestowalem w maszynę wiec raczej daruje sobi eszybę nową.
Swoją drogą to w Golfach sie rysuja jak diabli. Mialem forda i ni ebylo takiego problemu a miał 16lat/
Pozdro
P.s. te pasty to naprawdę szajs?


Pozdrowionka

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 288 gości