Biała maź pod korkiem oleju

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
mar
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 21
Rejestracja: pt sty 21, 2005 16:09
Lokalizacja: okolice opola
Kontakt:

Biała maź pod korkiem oleju

Post autor: mar » sob mar 12, 2005 14:55

wymieniłem olej na półsyntetyk jakieś 3mieśiące temy zrobiłem 4,5tyś km , ale zauważyłem ze zbiera sie biała maź pod korkiem do wlewu oleju co to może oznaczać? :goof:



Awatar użytkownika
KaRBoW
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 106
Rejestracja: wt sty 04, 2005 15:27
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: KaRBoW » sob mar 12, 2005 14:57

czlowieku bylo to juz chyba poruszane ze 100 razy tak ciezko uzyc wyszukiwarki. eh


Golf III 1.6 ABU (LPG)

Awatar użytkownika
KaRBoW
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 106
Rejestracja: wt sty 04, 2005 15:27
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: KaRBoW » sob mar 12, 2005 15:00

albo masz walnieta uszczelke pod glowica albo przejeżdżać krotkie odcinki okolo 5-8 km i gasisz auto :)


Golf III 1.6 ABU (LPG)

Awatar użytkownika
WarMachine18
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 233
Rejestracja: śr gru 22, 2004 17:51
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Post autor: WarMachine18 » sob mar 12, 2005 15:26

Pop prostu tak jak napisal Karbow ze albo masz walnieta uszczelke pod glowica ale poprostu masz niedogrzany silnik ja tez tak mialem ale jak go w jeden dzien troszke przeciagnolem i pojezdzilem nim to zniknelo mi przewarznie jest to przyczyna niedogrzanego silnika dzieje sie tak jak jezdzisz na malych odcinkach.


Danger War Machine Incoming

Awatar użytkownika
TACYK
Vw master
Vw master
Posty: 178
Rejestracja: pt gru 31, 2004 15:15
Lokalizacja: Tarnogród
Kontakt:

Post autor: TACYK » sob mar 12, 2005 15:29

No fakt jesli skozystal bys z opcji szukaj nic by Ci sie nie stalo ale i nikomu nic sie nie stanie jesli jeszcze raz Ci pomoze.Sprawa jest dobrze wyjasniona wiec nie bede nic od siebie dodawal :otepienie:


!!!ADRENALINA UZALEŻNIA!!!

Awatar użytkownika
miomio1
Cool Europe GL
Cool Europe GL
Posty: 790
Rejestracja: czw gru 30, 2004 23:33
Lokalizacja: Mragowo
Kontakt:

Post autor: miomio1 » sob mar 12, 2005 16:50

tu masz linka jakbyś nie mógł znaleść http://vwgolf.pl/forum/viewtopic.php?t= ... BC+silniku



Awatar użytkownika
mar
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 21
Rejestracja: pt sty 21, 2005 16:09
Lokalizacja: okolice opola
Kontakt:

Post autor: mar » ndz mar 13, 2005 11:19

dzięki za pomoc ale nie rozumiem komentarzy " było to poruszne wiele razy" nie śledze wszystkich tematów , a propo to dojeżdżam do pracy co 5 razy w tygodniu jest tomodcinek 25km w jedną strone więc robie 50km dziennie , spewnością to uszcelka . pozdrawiam



dioob
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 337
Rejestracja: ndz sie 22, 2004 18:20
Lokalizacja: okolice Krakowa
Kontakt:

Post autor: dioob » ndz mar 13, 2005 14:13

Sprawdź jescze czy olej w silniku ma normalną barwe czy jest tez koloru kawa z mlekiem, jeśli tak to usczelka w najgorszym wypadku głowica.I zaobserwuj czy nie ubywa ci płynu chłodniczego.
Napisz odpowiedź co zauważyłeś.


...pomału do celu......w planach Suka GS 500, na początek oby sił wystarczyło :hmm:

Awatar użytkownika
mar
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 21
Rejestracja: pt sty 21, 2005 16:09
Lokalizacja: okolice opola
Kontakt:

Post autor: mar » ndz mar 13, 2005 18:41

dioob pisze:Sprawdź jescze czy olej w silniku ma normalną barwe czy jest tez koloru kawa z mlekiem, jeśli tak to usczelka w najgorszym wypadku głowica.I zaobserwuj czy nie ubywa ci płynu chłodniczego.
Napisz odpowiedź co zauważyłeś.
maż ma kolor kawy z mlekiem płynu chłodniczego mi nie ubywa , mam założony LPG od niedawna może to jest przyczyną



Awatar użytkownika
igor002
Marysiakra
Marysiakra
Posty: 1050
Rejestracja: pn wrz 06, 2004 15:34
Lokalizacja: z tąd, a tak naprawde: Kraków
Kontakt:

Post autor: igor002 » ndz mar 13, 2005 19:28

mar pisze:dzięki za pomoc ale nie rozumiem komentarzy " było to poruszne wiele razy" nie śledze wszystkich tematów , a propo to dojeżdżam do pracy co 5 razy w tygodniu jest tomodcinek 25km w jedną strone więc robie 50km dziennie , spewnością to uszcelka . pozdrawiam
chłopie bez urazy ale gdybyś przeczytał regulamin i sie do niego stosował to bys nie zasmiecał forum i skorzystał z opcji szukaj, bo nie chodzi o sledzenie na bierzaco, tylko o czystość na forum, a ten włąsnie temat cto chyba najczestsza powtórka z rozrywki na tym forum!

nie chodzi o dogryzanie czy coś, wez poprostu sobie wyobraz ze kazdy tak pisze i mamy jedno wielkie bagno na forum bo kazdy pisze o tym samym w innych postach.

pozdro


Mk3 GTI 16V ABF

kombos
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 10
Rejestracja: ndz mar 13, 2005 11:48

Post autor: kombos » ndz mar 13, 2005 19:31

najprawdopodobniej dostała ci sie woda do oleju i dla tego masz taki syf pod korkiem. przyczyna-walnieta uszczelka



Awatar użytkownika
mar
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 21
Rejestracja: pt sty 21, 2005 16:09
Lokalizacja: okolice opola
Kontakt:

Post autor: mar » ndz mar 13, 2005 23:16

igor002 pisze:
mar pisze:dzięki za pomoc ale nie rozumiem komentarzy " było to poruszne wiele razy" nie śledze wszystkich tematów , a propo to dojeżdżam do pracy co 5 razy w tygodniu jest tomodcinek 25km w jedną strone więc robie 50km dziennie , spewnością to uszcelka . pozdrawiam
chłopie bez urazy ale gdybyś przeczytał regulamin i sie do niego stosował to bys nie zasmiecał forum i skorzystał z opcji szukaj, bo nie chodzi o sledzenie na bierzaco, tylko o czystość na forum, a ten włąsnie temat cto chyba najczestsza powtórka z rozrywki na tym forum!

nie chodzi o dogryzanie czy coś, wez poprostu sobie wyobraz ze kazdy tak pisze i mamy jedno wielkie bagno na forum bo kazdy pisze o tym samym w innych postach.

pozdro
koleś co cię tak denerwuje ze napisałem taki temat jak cię to denerwuje to nie odpowiadaj na nie bo i ty zaśmiecasz forum tkimi wypowiedziami i przeszkadzasz , a ja czekam na konkretne porady , mam prawo do zakładania swoich tematów i taki koles jak ty nie będzie mi mówił czy mam używać wyszukiwarki czy nie widocznie jest to tak poważny problem ze jeszcze nie jeden zobaczysz podobny temat , trochę wyrozumiałości koleś



Awatar użytkownika
kaz
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 113
Rejestracja: śr paź 13, 2004 20:18
Lokalizacja: podlaskie

Post autor: kaz » pn mar 14, 2005 00:27

kombos pisze:najprawdopodobniej dostała ci sie woda do oleju i dla tego masz taki syf pod korkiem. przyczyna-walnieta uszczelka
woda to ci się dostał chyba do głowy ale sodowa i coś ci się powaliło :rotfl: ale raczej nie uszczelka chyba że olej jest też koloru kawa z mlekiem.
ps. igor002 ma rację MAR gdybyś użył opcji szukaj napewno dużo więcej byś wiedział na ten temat i nie musiał byś się denerwować teraz że ktos cię opieprza :jezor:


Kazek

Czy ktoś zna jakieś stronki poświęcone motocyklom M-72

Awatar użytkownika
igor002
Marysiakra
Marysiakra
Posty: 1050
Rejestracja: pn wrz 06, 2004 15:34
Lokalizacja: z tąd, a tak naprawde: Kraków
Kontakt:

Post autor: igor002 » pn mar 14, 2005 02:09

mar pisze:
igor002 pisze:
mar pisze:dzięki za pomoc ale nie rozumiem komentarzy " było to poruszne wiele razy" nie śledze wszystkich tematów , a propo to dojeżdżam do pracy co 5 razy w tygodniu jest tomodcinek 25km w jedną strone więc robie 50km dziennie , spewnością to uszcelka . pozdrawiam
chłopie bez urazy ale gdybyś przeczytał regulamin i sie do niego stosował to bys nie zasmiecał forum i skorzystał z opcji szukaj, bo nie chodzi o sledzenie na bierzaco, tylko o czystość na forum, a ten włąsnie temat cto chyba najczestsza powtórka z rozrywki na tym forum!

nie chodzi o dogryzanie czy coś, wez poprostu sobie wyobraz ze kazdy tak pisze i mamy jedno wielkie bagno na forum bo kazdy pisze o tym samym w innych postach.

pozdro
koleś co cię tak denerwuje ze napisałem taki temat jak cię to denerwuje to nie odpowiadaj na nie bo i ty zaśmiecasz forum tkimi wypowiedziami i przeszkadzasz , a ja czekam na konkretne porady , mam prawo do zakładania swoich tematów i taki koles jak ty nie będzie mi mówił czy mam używać wyszukiwarki czy nie widocznie jest to tak poważny problem ze jeszcze nie jeden zobaczysz podobny temat , trochę wyrozumiałości koleś

jak kolega kaz pisze to duzo wiecej i szybciej dowiedział byś sie na ten temat z tych innych postów, i nie wszyscy mają ochote pisać o tym samym w kółko, po cos jest też REGULAMIN który polecam rpzeczytać.

i tu nie chodzi o opieprzanie, tylko widze ze masz nieduzo postów i ze dużo lepiej jest cos znalezc i porównać i wiedziec wiecej, niż pisać to samo i czekać obgryzajac paznokcie jak koś odpowie, a moze nikt nie odpowie bo temat był wałkowany 1000 razy.

jezeli uraziłem to przepraszam, ale celem bylo tylko zwrócenie uwabgi i prośba do tego by nie robić smietniska, a ja tylko odpisuje w twoim wątku a nie pisze nowego zasmiecajac form, to znaczna róznica.

Pozdrawiam i zycze szybkiego powrotu golfika do zdrowia, ps, mam nadzieje ze to nie uszczelka bo to wiekszy, dużo wiekszy wydatek.


Mk3 GTI 16V ABF

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 513 gości