Zamek pneumatyczny

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Zbyszek W.
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: wt gru 26, 2006 12:16
Lokalizacja: Trzebinia
Kontakt:

Zamek pneumatyczny

Post autor: Zbyszek W. » wt gru 26, 2006 21:06

Panowie problemik taki że niby otwiera , a nie otwiera w rezultacie myślałem że mi przymarzły drzwi a było tylko -4. pomogło kilkukrotne otwieranie i zamykanie centralnego
kupiłem golfika całkiem niedawno więc jeżeli można prosić o porade to z góry dzięki

no i oczywiście DOSIEGO ROKU :pub:

[ Dodano: 26 Gru 2006 20:08 ]
sorki za podwójną edycje
Ostatnio zmieniony śr gru 27, 2006 15:25 przez Zbyszek W., łącznie zmieniany 1 raz.


zbyszek

Awatar użytkownika
hanti
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 867
Rejestracja: czw lip 14, 2005 23:35
Lokalizacja: zDolny Śląsk :)-Piława Górna
Kontakt:

Post autor: hanti » wt gru 26, 2006 21:11

sprawdź wszystkie rurki może gdzieś nie łączy na trójniku lub złączce - miałem kiedyś podobną sytuację


Obrazek - Jedyna taka taksówka !!!!!!

Awatar użytkownika
marrcin
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 414
Rejestracja: wt cze 27, 2006 16:55
Lokalizacja: SosnoVWiec
Kontakt:

Post autor: marrcin » wt gru 26, 2006 21:12

U mnie dzisiaj to samo, centralny otwiera a drzwi kierowcy nie da sie otworzyć, dopiero jak zapaliłem samochód wchodząc od strony pasażera drzwi puściły,ale jak je otworzyłem i zamkłem to znowu to samo i po paru km puściło na dobre-mam nadzieje :chytry:



Martino81
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 60
Rejestracja: wt lis 29, 2005 12:12
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Post autor: Martino81 » śr gru 27, 2006 12:02

Miałem kiedyś tak że mi cała lewa strona niby się otwierała, grzybki odkakiwały ale dzrzwi się nie otwierały, ostatecznie po otwarciu ich sprężarką wyciągnołem zamki, poczyściłem, nasmarowałem, uszczelniłem miejsce styku membran z ich podstawą. Szczególnie w przednich dzrzwiach ta membrana była wyrobiona i nie leżała jak trzeba. Od tego czasu problem nie isnieje i mam nadzieję że nie będzie istniał. Radzę to sprawdzić bo miałem chwile traumatyczne jak mechanicy chcieli mi zrywać boczki na zamkniętych dzrzwiach. pozdro.



Zbyszek W.
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: wt gru 26, 2006 12:16
Lokalizacja: Trzebinia
Kontakt:

Post autor: Zbyszek W. » śr gru 27, 2006 21:19

POWITAĆ
dzięki za uwagi, wężyki nie były pozaginane
rozebrałem i przeczyściłem, posmarowałem i mam nadzieje że wystarczy
wystrachałem się że to może być kwestia pompki powietrza

P.S.

poszukuje rozpiski skrzynki bezpiecznikowej

NO TO NA TEN NOWY ROK :food: :pub:


zbyszek

maxiuk
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: czw gru 28, 2006 13:14
Lokalizacja: Częstochowa

Post autor: maxiuk » czw gru 28, 2006 14:01

Witam wszystkich :pub:
Ja mam podobny problem mianowicie pompka centralnego dziala ok :D
Ale zamek lewych drzwi wogole nie reaguje slychac przy zamykaniu takie charakterystyczne pukniecie(jak wczesniej kiedy bylo ok) ale nic sie nie dzieje:(Jesli chce otworzyc kluczykiem to trzeba bardzo mocno przekrecic i jak wyjmuje kluczyk zamek powoli opada i zamyka sie:(Prawe drzwi otwieraja sie normalnie ale juz sie nie zamykaja:(Sciaglem węzyk przy pompce i jak chodzila wydobywal sie z niej czarny plyn(Cos jakby czarna woda) wydaje mi sie ze z wezykami jest wszystko ok bo gdyby gdzies byla przerwa to ta pompka nie dalaby sobie rady.Wlew paliwa i bagaznik dzialaja normalnie.
Sorka ze tak duzo tego ale chcialem jak najdokladniej opisac problem z gory dzieki za pomoc:)



Martino81
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 60
Rejestracja: wt lis 29, 2005 12:12
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Post autor: Martino81 » pt gru 29, 2006 07:53

wężyki są ok jeśli po ściągnięciu tego przy pompce możesz ustami zamknąć i otworzyć wrota. Jeżeli wciąga Ci cyngiel spowrotem to nie masz odryglowanych dzrzwi. Ja bym obstawiał bardziej elektrykę, sprawdź w gumach łączeniowych przy słupkach czy wszystko ok. powodzenia



maxiuk
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: czw gru 28, 2006 13:14
Lokalizacja: Częstochowa

Post autor: maxiuk » pt gru 29, 2006 22:09

Dziwna sprawa wszystko wrocilo do normy :chytry:
Dzieki za zainteresowanie pozdrawiam :pub:



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 385 gości