[mk3 1.4 ] ABD elektryka jaki bespiecznik termiczny nawiewu?

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
waldek1981
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 46
Rejestracja: pn mar 13, 2006 18:48
Lokalizacja: Lubin
Kontakt:

[mk3 1.4 ] ABD elektryka jaki bespiecznik termiczny nawiewu?

Post autor: waldek1981 » ndz gru 24, 2006 15:42

witam wszystkich forumowiczów! mam małe pytanko Nied zialają mi 1,2,3 biegi dmuchawy i znam problem by wymienic bespiecznikk termiczy! Ale nieznam parametrów bespiecznika! a mam załozoony jakies nieorginalny Wiec prosze o pomoc Jakie on powienien byc! ? dziekuje za wszelkie info



arooo

Post autor: arooo » ndz gru 24, 2006 18:42

ja mam taki sam problem,tylko ze ja nie wiem gdzie jest ten bezpiecznik,mozesz mi pomoc?

[/b



Awatar użytkownika
Paweł Marek
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 26259
Rejestracja: czw lis 18, 2004 22:29
Lokalizacja: Biertowice, Małopolska

Post autor: Paweł Marek » ndz gru 24, 2006 19:15

http://mk2.vwgolf.pl/porada12.html
popatrz na sam dół tej porady, może to się przyda
Ostatnio zmieniony pn mar 02, 2009 20:53 przez Paweł Marek, łącznie zmieniany 1 raz.


Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

Awatar użytkownika
waldek1981
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 46
Rejestracja: pn mar 13, 2006 18:48
Lokalizacja: Lubin
Kontakt:

Post autor: waldek1981 » ndz gru 24, 2006 20:56

siema arooo w środe po świętach będę grzebał w aucie to wszystko krok po kroku Ci opisze!!! pozdrawiam
Z postu i linka Pawła wynika ze bespiecznik termiczny ma takie parametry wiem ze tak ma mk2 ale czy tez mk 3?!?! 184 stopnie C i prad rzedu 10A pazdrawiam :bigok:

[ Dodano: Sro Gru 27, 2006 22:52 ]
witaj arooo tak jak pisałem DZIS zabrałem sie do roboty i wszystko juz dziala! Napoczątku : ten bespiecznik termiczny jest pod półką dolną w kabienie od strony pasażera: Niewiem czy wiesz gdzie jest dmuchawa w golfie?!?! jak sie schylisz pod kokpitem jest od strony pasazera kaka styropianowa oslona!ja zdejmujesz i ukaze cie sie od dołu wentylator okolo 20cm od twentylatora po lewej stronie ! (po kablach dojdziesz) jest taka wsunieta w taką plastikową kieszeń do niej idą dwie kostki napięciowe!! Rozpinasz kostki i odchylasz plastikowe zabespieczeni i wysówasz to! Troche ciezki jest tam dostep ale powinnes sobie poradzic! jak wyciagniesz to u góry tego czegoś jest przylutowany (a raczej zgrzany) bespiecznik termiczny musisz go z tamtąd wyciąć tylko umięjetnie by nieprzeciac drutow do ktorych jest on zgrzany! Kupojesz w sklepie elektronicznym bespiecznik termiczny ja kupilem na 192 stopnie Cencjusza! cos okolo tego! i musisz przylutowac w tym samym miejscu!Trzeba to zrobic w miare szybko by go nieprzegrzac! Zwruc uwage hjak byl zamontowany ten stary bespiecznik!by go zle niewlutowac! mysle ze so poradzisz! Montujesz go w odwrotnej kolejnosci napjpierw go wwkladasz i zapinasz zatraski a potem dwie wtyczki wkadasz!!! PAMETAJ OD DOLU PASAZERA STRONY PRZY WENTYLATORZE GO ZNAJDZIESZ! mysle ze spokojnie so poradzisz!!! MAM nadzieje ze pomoze ci moja instrukcja! I wez so latarke ! LATWIEJ GO DOSTZRZESZ!!! POWODZENIA Aha na zdjeciu masz te urządzenie ktore musisz znalesc One jest w tej szufladce !!! w gornej czesci masz ten bespiecznik Ktory musisz wyciac i nowy wlutowac!!! :bigok: Obrazek



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 459 gości