Poduszki powietrzne

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
plastek007
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 56
Rejestracja: sob gru 23, 2006 20:22
Lokalizacja: RYBNIK

Poduszki powietrzne

Post autor: plastek007 » ndz gru 24, 2006 01:12

Miałem ostatnio wypadek niegroźny bo niegroźny ale jechałem sam i wjechał mi w bok mojego Golfika maluch przychaczył mi tylko prawy reflektor ale efektem tego były wywalone obie poduszki. I jak bym jechał z kimś to oki ale jechałem sam i chciałem się zapytać czy mogły mi wybić obie poduszki bo nawet w serwisie się dziwili... Aaa mam golfa IV. Był bym wdzięczny za info ;) Pozdrawiam :) Obrazek



Awatar użytkownika
marek2907
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2610
Rejestracja: czw maja 11, 2006 19:21
Lokalizacja: Ostrołęka
Kontakt:

Post autor: marek2907 » ndz gru 24, 2006 02:12

mogły wystrzelic obydwie , jeśli twój golf niemiał czujnika w siedzeniu pasażera to standardowo odpalają obydwie , ale jeśli w fotelu pasażera był zamontowany czujnik (wolnego lub zajętego fotela- kumasz oco mi chodzi?? ) to powinna wystrzelic tylko twoja poducha.
o ile się dobrze orientuję to pierwsze roczniki takiego czujnika niemiały
plastek007 pisze:nawet w serwisie się dziwili...
:crazy: może czujnik niezadziałał albo serwisanci do dupy


[url=http://www.forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=53320][img]http://i128.photobucket.com/albums/p180/marek2907/forum2.jpg[/img][/url]
:gora: KLIKNIJ :gora:
[size=200][b]wszystko na 1 stronie[/b][/size]

Awatar użytkownika
plastek007
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 56
Rejestracja: sob gru 23, 2006 20:22
Lokalizacja: RYBNIK

Post autor: plastek007 » ndz gru 24, 2006 11:50

O spoko :] Nie wiem czy mam czujniki czy nie ale właśnie chciałem się dowiedzieć czy mogły mi poduszki wystrzelić ;) Wielkie dzięki i życzę Wesołych Świąt ;)



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 83 gości