Wariujące wycieraczki przedniej szyby w Golf II.

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

grzespu
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 23
Rejestracja: ndz lut 20, 2005 21:52
Lokalizacja: Tymce
Kontakt:

Wariujące wycieraczki przedniej szyby w Golf II.

Post autor: grzespu » pt gru 22, 2006 12:25

Witam
Wczoraj zaczeło dziac sie cos dziwnego z wycieraczkami, najpierw zaczela bez przerwy działać tylka wycieraczka, potem przestała i zaczeło sie z przednimi, cały czas działały, reakcja byla tylko na drugi zakres, wówczas szybciej sie poruszały na pozostałych poziomach cały czas sie poruszały tak jak na pierwszym poziomie. Auto postalo troche i przez chwile bylo OK, podem dalej to samo (tylna wycieraczka już wogóle nie działa). Moduł przy kierownicy jest OK bo patrzyłem, czy to mozę być, czy to może być wina totena nr 19, czy może coś w instalacji padło?
Z góry dzięki za każdą porade.
Pozdrawiam



Awatar użytkownika
Gwiazdor
_
_
Posty: 3415
Rejestracja: sob gru 11, 2004 19:55
Lokalizacja: TK/WW
Kontakt:

Post autor: Gwiazdor » pt gru 22, 2006 12:47

Przyczyn może być wiele:

1. Styki w przełączniku pod kierownicą już wyrobione
2. Przekaźnik 19
3. Kostka pod stacyjką


Obrazek

Awatar użytkownika
vwmadison
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 309
Rejestracja: czw mar 03, 2005 15:56
Lokalizacja: (ten swąd) - Łódź/Zgierz
Kontakt:

Post autor: vwmadison » pt gru 22, 2006 13:41

czasem tak będzie, raz samoczynnie sie załanczaja i czasem jest spokój itd.....Czasami moga i spryskiwacze się odezwać.
Ja mój przelącznik wyczyściłem , wkładałem filce przed manetkę..ale mało co dawało..poirytowany zakupiłem nowy przełącznik za ok 50 zł i mam spokój.

ale sprawdz jeszzce kostki pod manetkami....Ostatnio miałem mały problem bo brakowało prawego kierunku...Okazało sie,że trzeba było poprawić złącza i piny......

A jeśłi chodzi o przekaznik to podjedz to sklepu z cześciami uzywanymi i zamien nas chwilę..jeśłi brak poprawy to szukaj przyczyny w kostkach lub manetce..


[size=150][color=blau][b]powered by VW greenpower[/b][/color][/size]

[size=167][color=red][b] mój golf - 19 lat w dobrym tonie......[/b][/color][/size]

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 358 gości