Przekaźnik kierunkowskazów

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

pinus8787
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 6
Rejestracja: wt gru 19, 2006 23:44
Lokalizacja: nysa

Przekaźnik kierunkowskazów

Post autor: pinus8787 » czw gru 21, 2006 00:10

Witam! Mam mały problem. Ostatnio dołozyłem do mojego golfa IV zamykanie na pilota bo nie mam fabrycznego i w opcji centralki jest znak świetlny przez kierunkowskazy że auto się zamyka czy otwiera :) Problem jest taki że jeden kabelek z centralki (ten od kierunków) trzba podpiąć do przekaźnika kierunkowskazów. Wie ktoś może jak to zrobić?? Wogóle gdzie znaleźć
ten przekaźnik? a może ktoś już robił taki zabieg! Prosze o pomoc ! Z góry Dziękuje



Awatar użytkownika
Qto
_
_
Posty: 19379
Rejestracja: pt wrz 01, 2006 19:14
Lokalizacja: Guadalajara
Auto: MK 4
Silnik: ASZ
Kontakt:

Post autor: Qto » czw gru 21, 2006 00:22

Przekaźnik od kierunkowskazów jest w wyłączniku świateł awaryjnych.



pinus8787
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 6
Rejestracja: wt gru 19, 2006 23:44
Lokalizacja: nysa

Post autor: pinus8787 » czw gru 21, 2006 19:08

Tak myślałem że jest we włączniku świateł awaryjnych! tylko teraz jak podpiąć do niego ten kabel z centralki? Podpiąć do + czy do - w opisie do centralki jest tylko że pomarańczowy to kierunkowskazy i tyle! i jest tylko jeden kabel. Kumpel jak zakładał taką centralke to miał dwa kable i się tylko wpinał do kabli w progu auta. Prosze o pomoc!



Awatar użytkownika
Qto
_
_
Posty: 19379
Rejestracja: pt wrz 01, 2006 19:14
Lokalizacja: Guadalajara
Auto: MK 4
Silnik: ASZ
Kontakt:

Post autor: Qto » pt gru 22, 2006 05:47

pinus8787 pisze:Podpiąć do + czy do - w opisie do centralki jest tylko że pomarańczowy to kierunkowskazy i tyle!
na przekaźniku powinien być schemat, musisz się podpiąć tam gdzie wchodzi napięcie...przynajmniej tak mi się wydaje



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 356 gości