Płyta pod silnik

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
cegla66
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 176
Rejestracja: śr lis 08, 2006 11:30
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Płyta pod silnik

Post autor: cegla66 » ndz gru 17, 2006 14:46

Witam.Mam drobny porblem, mianowicie zglebilem dosy powaznie swoje mk3 i jada po krakowskich drogach w koleinach czesto zdarza mi sie przywalic silnikiem i jezdnie.jak tak dalej pojdzie to go zgubie.W zwiazku z tym chcialbym zlozyc jakas płyte pod silnik ale nie mam pojecia skad ta wziasc i jak zalozyc i wogole ile to kosztuje oraz z czego ma byc.Prosze o pomoc.
Pozdrawiam


Zbieram na Passata B5 TDI.Kiedy zbiore nie wiadomo.Zainteresowanych sponsoringiem zapraszam na priv xD
OBNIŻENIU ZAWIECHA MÓWIE STANOWCZE NIE!

Awatar użytkownika
Duber
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 10830
Rejestracja: pt sie 26, 2005 20:30
Lokalizacja: FSW

Post autor: Duber » ndz gru 17, 2006 15:26

na allegro jest ich duzo ok 100zl

[ Dodano: Nie Gru 17, 2006 14:28 ]
http://www.allegro.pl/search.php?string ... ew=0&pay=0



Awatar użytkownika
Grzesiekk1982
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2511
Rejestracja: czw sie 03, 2006 01:14
Lokalizacja: Przemyśl

Post autor: Grzesiekk1982 » ndz gru 17, 2006 15:41

Nie wiem, czy dobrze zrozumiałem, ale koledze chodziło chyba o metalową płytę, chroniącą miskę olejową?
Jeśli tak, to najlepiej wykonać ją na wymiar, bo nie wiem czy takie coś można kupić.
Pozdrawiam



Awatar użytkownika
Paweł Marek
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 26259
Rejestracja: czw lis 18, 2004 22:29
Lokalizacja: Biertowice, Małopolska

Post autor: Paweł Marek » ndz gru 17, 2006 16:34



Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

Awatar użytkownika
Duber
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 10830
Rejestracja: pt sie 26, 2005 20:30
Lokalizacja: FSW

Post autor: Duber » ndz gru 17, 2006 17:13

tylko czy nie lepiej i prosciej do oslony z dziura cos dorobic ? jakos to zakryc?mniej roboty z dopasowywanie pozniej



Awatar użytkownika
cegla66
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 176
Rejestracja: śr lis 08, 2006 11:30
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: cegla66 » ndz gru 17, 2006 18:06

piotr2 pisze:na allegro jest ich duzo ok 100zl

[ Dodano: Nie Gru 17, 2006 14:28 ]
http://www.allegro.pl/search.php?string ... ew=0&pay=0
no wlasnie nie chodzi mi o taka.chodzi mi metalowa plyte pod silnik bo ja zawadzam o jezdnie wiec plastik jaki by nie byl asfaltowi sie nie oprze sie asfaltowi

[ Dodano: 17 Gru 2006 17:11 ]
hmm.bosze.tyle czasu nie mam.a nie macie linka do kogos kto sie zajmuje produkcja takich cacek?tez myslalem zeby to zrobic samemu ale jak cos w zlym miejscu przymocuje to jak gdzies zawisne to sobie cala furke wygne.


Zbieram na Passata B5 TDI.Kiedy zbiore nie wiadomo.Zainteresowanych sponsoringiem zapraszam na priv xD
OBNIŻENIU ZAWIECHA MÓWIE STANOWCZE NIE!

Awatar użytkownika
Paweł Marek
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 26259
Rejestracja: czw lis 18, 2004 22:29
Lokalizacja: Biertowice, Małopolska

Post autor: Paweł Marek » ndz gru 17, 2006 18:30

prawie każda firma tuningowa to oferuje np http://www.atc.com.pl/akcesoria/plyta.html
ale jeśli nie masz obniżonego zawieszenia to przyczyną będą chyba zużyte amorki albo odbojniki. Może najpierw to sprawdź a potem dopiero wydatek na płytę.
Urywałem już różne rzeczy w aucie, tłumik, chlapacze, dokładke do zderzaka ale jakoś miską nie udało mi się walnąć na normalnym zawieszeniu :) Nawet w Kraku


Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

Awatar użytkownika
cegla66
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 176
Rejestracja: śr lis 08, 2006 11:30
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: cegla66 » ndz gru 17, 2006 19:20

Paweł Marek pisze:jeśli nie masz obniżonego zawieszenia to przyczyną będą chyba zużyte amorki albo odbojniki.
no przeciez pisalem ze go zlebilem ostro,chyba nawet za ostro bo musialem sciagna oryginalana dokladke zderzaka z przodu bo prawie wluczyla po ziemi wiec stwierdzilem ze na zime z niej zrezygnuje.jesli jeszcze nie zahaczyles misa w krakowie polecam ulice pilotow na wysokosci sklepu lewiatan.hehe.chyba tylko suvy tam nie hacza.ale dzieki za linka.mysle ze to tego szukam.to moze ma ktos jakis taki sklep w kraku ktory by to oferowal?


Zbieram na Passata B5 TDI.Kiedy zbiore nie wiadomo.Zainteresowanych sponsoringiem zapraszam na priv xD
OBNIŻENIU ZAWIECHA MÓWIE STANOWCZE NIE!

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 429 gości