[MK4] Dziwna "Dziura" Dławienie Silnika...

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Mk-Mateusz
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 65
Rejestracja: pt kwie 29, 2005 20:55
Kontakt:

Post autor: Mk-Mateusz » pt gru 15, 2006 18:59

hmmm...nadal nie rozwiazlem problemu;/

zauwazam teraz ze auto trzesnie sie dziwnie na luzie, lewarek drga, tak jakby go cos dławialo....

hmm...podczas jazdy, hmm, mozna to nazwac moze intensywnej, rozkrecnaiu go do wyzszych obrotów po jakims czsie włacza sie kontrolka silnika CHECK;/ Mruga,mruga...i swieci sie.... Po jakis czasi dłuzszym gdy auto np. przez noc stało w garażu, rano sprawdzam i juz ta kontrolka sie nie swiec....



Awatar użytkownika
GTspecial
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 102
Rejestracja: pn lis 14, 2005 22:53
Lokalizacja: Zgierz

Post autor: GTspecial » pt gru 15, 2006 20:11

ja mam to samo !!! identyczne objawy tylko że mi jak autko stoji na dworze w deszcz (wilgotoność) to puxniej mi takie cuda się dzieją, niewiem moze filtr paliwa


Moja Furka-->
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=162478

Mk-Mateusz
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 65
Rejestracja: pt kwie 29, 2005 20:55
Kontakt:

Post autor: Mk-Mateusz » pn gru 18, 2006 13:30

cos kurde z tym trzeba zrobic, najgorzej jest jak miga ta kontrolka, wtedy to wogole pada moc;/ dziwne;/ jak zcznie swiecie to juz lepiej.

myslicie ze podłaczenie pod kompa pokaze problem??? bo nie wiem jak to juz robic, czy jechac do goscia co ma interfejs, czy do warsztatu odrazu zawiez, bo gosc mi oferuje 30zł za podłączeie pod kompa...


PS. kupno interfejscu za ok 110zł na allegro.pl to dobrwy wyboór/?? spełni on takie same zadania????

Tylko czy bede mogł go uzywac na 10M kablu COM????



Awatar użytkownika
witles
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 75
Rejestracja: śr gru 06, 2006 00:40
Lokalizacja: WLKP

Post autor: witles » pn gru 18, 2006 16:37

Witam,
Coś podobnego miałem w Scenic'u, pojechałem do warsztatu, mechanik podłączył do kompa (50zł) i okazało się, że do wymiany był czujnik temp. płynu chłodniczego. Po wymianie maszyna śmigała już normalnie.

Proponuje więc udanie się do mechanika i spr. błędów w kompie.


Pozdrawiam
witles :)

Mk-Mateusz
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 65
Rejestracja: pt kwie 29, 2005 20:55
Kontakt:

Post autor: Mk-Mateusz » pn gru 18, 2006 16:54

ojciec był w warsztacie, na 18-stka maja mu sprawadzic ta palcocewke czy co to jest;] sa 4,jedna nie działam podłaczyli pod kompa i wyszło, chcha podobno 150zl??? duzo???? mało???

Jak przywiezie auto sprawne to dam znac;]


EDIT:
Wymienili Palco-Cewke -140zł
4xSwieca- 100zł
Robota-60zł

RAZEM: 300zł

Jeszcze nie jezdziłem, ale ponoc działa;)



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 296 gości