weze podcisnienia

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
4maly
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 78
Rejestracja: wt gru 14, 2004 01:45
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

weze podcisnienia

Post autor: 4maly » czw gru 14, 2006 00:42

Witam. Ostatnio zaobserwowalem ze wezyki biegnace do gaznika sa deko sparciale. Mam piec PN i chcialbym to powymieniac bo jest to badziewie bardzo wrazliwe na jakies lewizny i tu jest moje pytanie. Gdzie taki wezyki mozna dostac?? Za jaka kase?? i na jakie zwrocic szczegolna uwage.
Thx za wszystkie pomocne odp.



rjka
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 50
Rejestracja: pt paź 07, 2005 15:54
Lokalizacja: jaworzno
Kontakt:

Post autor: rjka » czw gru 14, 2006 01:07

ja zaplacilem 9 pln za metr. choc w sumie wystarczylo mi 0.5 metra na wymiane wszystkich (tzn dwoch) wezykow. kupilem w zwyklym sklepie z czesciami samochodowymi.



Awatar użytkownika
4maly
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 78
Rejestracja: wt gru 14, 2004 01:45
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Post autor: 4maly » czw gru 14, 2006 12:04

Ja myslalem wymienic wszystkie biegnace do gaznika. Jest tego troche (rozne srednice)



Awatar użytkownika
sGARY
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 389
Rejestracja: ndz kwie 03, 2005 00:00
Lokalizacja: Gdynia, Wejherowo

Post autor: sGARY » czw gru 14, 2006 15:15

musisz zmiezyc srednice wezy i mniej wiecej ile potrzebujesz cm ;) i nie kupuj czasami takich przezroczystych wezy chyba igielitowych bo pod wplywem temp robia sie miekkie i beda sie zassiewac!! ;) kup czarne weze takie mocniejsze ktore nie dadza sie zgniesc!!



rjka
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 50
Rejestracja: pt paź 07, 2005 15:54
Lokalizacja: jaworzno
Kontakt:

Post autor: rjka » czw gru 14, 2006 19:40

ja wymienilem wszystkie i u mnie byly tylko dwa + dwa male kawalki naciagniete na rurke plastikowa na filtrze powietrza. ale do gaznika ida mi tylko dwa...chyba ze jakies przegapilem
a te przewody kupilem takie czarne grube i o wiele twardsze niz mialem (guma wewnatrz i guma na zewnatrz wlasciwej warstwy przewodu :) a srednice tez obydwa mialy taka sama



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 227 gości