Schemat elektryki

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

markos
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: czw mar 23, 2006 18:23
Lokalizacja: Gdańsk

Schemat elektryki

Post autor: markos » śr gru 13, 2006 00:13

Witam
"Szukaj" coś nawala :panna: , a ja szukam schematu elektryki do MK3 bo nie chce dawać do warsztatu auta, a muszę założyć alarm, sam. Pewnie dużo czasu mi to zajmie ale zaoszczędzę kase. Jeśli ktoś byłby tak łaskawy i wstawił opis co i gdzie podłączyć to będę mocno wdzięczny! Zaznacze że jestem noobem elektrycznym, więc opiszcie jak dziecku, proszę :crazy: pomocy.....


Początkujący użytkownik Golfa III

pushkin77
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 513
Rejestracja: śr wrz 28, 2005 22:01
Lokalizacja: (PL) KGR
Kontakt:

Post autor: pushkin77 » śr gru 13, 2006 21:53

skoro jestes noobem to schematy Ci nie pomogą więc najlepiej sie za to nie zabieraj..... a po drugie tego typu pytań były setki !!! uzyj wyobrazni i skorzystać z "SZUKAJ"



Awatar użytkownika
dzikgtc
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 419
Rejestracja: ndz cze 04, 2006 17:15
Lokalizacja: Gryfice
Kontakt:

Post autor: dzikgtc » śr gru 13, 2006 21:58

markos, kolega wyzej ma racje, jesli nie masz zbytniego pojęcia i wprawy to schematy Ci nie pomogą. Swoją drogą jak już kupiłeś alarm to moze podaj chociaz jego nazwe, zawsze łatwiej będzie Ci pomóc, pozatym w zestawie powinienes miec rozpiske co gdzie podłączyć.


Pozdrawiam
dzikgtc

Awatar użytkownika
okulik
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 381
Rejestracja: śr sty 05, 2005 01:37
Lokalizacja: Częstochowa
Kontakt:

Post autor: okulik » śr gru 13, 2006 22:12

markos,

Obrazek


Sprzedam; [url=http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=178273][b]zestaw, mono-wtrysk, na przerobienie z gaźnika[/b][/url]

markos
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: czw mar 23, 2006 18:23
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: markos » czw gru 14, 2006 17:36

Panowie, ja poprostu nie wiem co to jest "czerwone 10 polowe złącze konektorowe".... alarm bez fajerwerków, TBL-777 czyli szału nie ma, ale jednak ze względu na cene przynajmniej coś będzie wyło. Co do "szukaj" to na samym początku pisałem że chyba nawala, bo za każdym razem wyskakiwało mi że nie ma takich postów, więc zwróciłem sie z prośbą i z góry dziękuję za odpowiedz. OKULIK przesłał to co mam, ale jak wspomniałem nie kumam pojęcia "10 polowe złącze konektorowe" i jak to wygląda.
Za dodatkowe info na ten temat również dziękuję. Manualnie sobie poradzę tylko niech ktos mi powie dokładnie w którym miejscu włączyć.
pozdr


Początkujący użytkownik Golfa III

Awatar użytkownika
Paweł Marek
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 26259
Rejestracja: czw lis 18, 2004 22:29
Lokalizacja: Biertowice, Małopolska

Post autor: Paweł Marek » czw gru 14, 2006 17:51

markos pisze:10 polowe złącze konektorowe
chodzi o jedną z wtyczek z tyłu do skrzynki bezpieczników i przekaźników. Czerwone wtyczki sa w górnym rzedzie, od 10-12 liczac od strony pasażera, łączą skrzynkę ze wszystkimi przełącznikami przy kierownicy.
Masz odpowiedni kabel przeciąć i wpiąć się w niego z blokadą od alarmu.
Reszta chyba dość jasno opisana czy jeszcze czegoś potrzebujesz. Masz jakieś szyby elektryczne albo central, albo szyberdach?

[ Dodano: Czw Gru 14, 2006 4:52 pm ]
Wtyczka H1 jest 10 ta (pierwsza z czerwonych)


Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

klopot6
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 24
Rejestracja: śr lip 25, 2007 12:43
Lokalizacja: 3Miasto

Post autor: klopot6 » śr lip 25, 2007 14:37

ale co do kabli to te ktore mam wpiac do blokad to samochodowe mam przeciac i zamiast nich mam wprowadzic z alarmu czy do nich mam podpiac z alarmu???
pozdrawiam



Awatar użytkownika
Paweł Marek
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 26259
Rejestracja: czw lis 18, 2004 22:29
Lokalizacja: Biertowice, Małopolska

Post autor: Paweł Marek » śr lip 25, 2007 16:49

Przeciąć i oba końce podpiąć do odpowiednich kabli z alarmu.


Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 419 gości