[MK2 1,8 JH] problem z ogrzewaniem

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

jaro83
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 37
Rejestracja: ndz cze 11, 2006 09:30
Lokalizacja: Pasłęk

[MK2 1,8 JH] problem z ogrzewaniem

Post autor: jaro83 » wt gru 12, 2006 16:49

witam. Mam taki problem że podczas jazdy nagle zaczyna mi dmuchać zimne powietrze mimo ze jeszcze chwile wcześniej leciało ciepłe, a po pewnym czasie znowu zaczyna lecieć ciepłe, a i jeszcze wydaje mi się że nadmuch jest za mało wydajny. wentylator niby chodzi dobrze ale przez wyloty jakoś słabo dmucha



bartolo83
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: wt gru 12, 2006 13:06
Lokalizacja: tuchola
Kontakt:

Re: [MK2 1,8 JH] problem z ogrzewaniem

Post autor: bartolo83 » śr gru 13, 2006 11:13

jaro83 pisze:witam. Mam taki problem że podczas jazdy nagle zaczyna mi dmuchać zimne powietrze mimo ze jeszcze chwile wcześniej leciało ciepłe, a po pewnym czasie znowu zaczyna lecieć ciepłe, a i jeszcze wydaje mi się że nadmuch jest za mało wydajny. wentylator niby chodzi dobrze ale przez wyloty jakoś słabo dmucha
witam.ja mialem taki sam problem i nie wiedzialem o co w tym chodzi.. mam pytanie:masz lub miales jakies problemy z plynem chlodniczym?? maszjakies wycieki?? bo mi ubywalo plynu( mialem mala dziurke w takiej rurce metalowej ktora idzie od pompy do okolic nagrzewnicy) w karzdym razie moze to byc wina zle odpowietrzonego ukladu..
pozdro



Awatar użytkownika
gt2
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 67
Rejestracja: wt maja 09, 2006 21:47
Lokalizacja: SIERADZ (okolice)
Kontakt:

Post autor: gt2 » śr gru 13, 2006 13:05

niewiem jak w golfie bo w nim jeszcze tego nie robiłem ale moge powiedzieć że w polonezie :D za słaby nadmuch odpowiedzialna była zatkana nagrzewnica a co do tego że raz ciepło raz zimno leci to niemam pojęcia


-----------------------------------------------
www.lcs.oz.pl :D

Awatar użytkownika
Gwiazdor
_
_
Posty: 3415
Rejestracja: sob gru 11, 2004 19:55
Lokalizacja: TK/WW
Kontakt:

Post autor: Gwiazdor » śr gru 13, 2006 17:34

U mnie też cienko grzało...myślałem że to nagrzewnica ale się okazało że korek w zbiorniczku wyrównawczym (ja mam już ten okrągły zbiorniczek z dużym korkiem) miał zepsuty odpowietrznik i takie się działy rzeczy.


Obrazek

jaro83
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 37
Rejestracja: ndz cze 11, 2006 09:30
Lokalizacja: Pasłęk

Post autor: jaro83 » śr gru 13, 2006 20:02

jeśli jest to ewentualnie zapowietrzona nagrzewnica to jak można ją odpowietrzyć?



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 53 gości