drzwi pasazera - zamek MK3

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

ku_bi
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2202
Rejestracja: pn wrz 13, 2004 20:51
Lokalizacja: ex4
Kontakt:

Post autor: ku_bi » sob mar 05, 2005 19:55

pisz pisz i to jak najszybciej :helm: bo tu jakaś bójka niedługo się zacznie :grin: :jezor:



Awatar użytkownika
miomio1
Cool Europe GL
Cool Europe GL
Posty: 790
Rejestracja: czw gru 30, 2004 23:33
Lokalizacja: Mragowo
Kontakt:

Post autor: miomio1 » sob mar 05, 2005 20:07

ku_bi pisze:pisz pisz i to jak najszybciej :helm: bo tu jakaś bójka niedługo się zacznie :grin: :jezor:
Aż tak źle to nie będzie :pub: :pub:



fragy
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 45
Rejestracja: sob lut 19, 2005 23:04
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Post autor: fragy » sob mar 05, 2005 22:01

Ale skad takie pomysly ,ze tu jakies bójki mają być? Tu ludzie maja sobie pomagac a nie sie sprzeczac. Ja twierdzę tylko,że łatwiej jedną srubke odkręcić i sprawdzić klamkę niż rozbierać drzwi. Czy miomio1 przyzna mi w tym racje? Moze tobie zdarzylo sie tak ,ze zgrzytało-mi nigdy a czesto sie łamie to cholerstwo jak ja zwac tak ja zwac. Tak sie tez zastanawiam czy jesliby zawiesil sie mechanizm membrany czy dzialaby zamek kiedy otwiera sie go z lewej strony? Ja zrozumialem to tak ,ze otwierajac z lewej dziala prawidlowo wszystko a otwerajac z prawej niedzieje sie nic. Pozdrawiam i raz jeszcze powtarzam- nie czas to i miejsce na utarczki slowne-pomagajmy sobie bo szczytny to cel-kazdy moze sie mylic i kazdy moze miec racje bo pomoc na odleglosc to fart i troche szczescia.



fragy
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 45
Rejestracja: sob lut 19, 2005 23:04
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Post autor: fragy » sob mar 05, 2005 22:03

Zdementowalismy waśń jednoczesnie-to tylko potwierdza ze niczego takiego nie ma.



Awatar użytkownika
miomio1
Cool Europe GL
Cool Europe GL
Posty: 790
Rejestracja: czw gru 30, 2004 23:33
Lokalizacja: Mragowo
Kontakt:

Post autor: miomio1 » ndz mar 06, 2005 10:29

fragy pisze: Ja twierdzę tylko,że łatwiej jedną srubke odkręcić i sprawdzić klamkę niż rozbierać drzwi.


Zgadzam się ale zobaczymy co odkryje newswen. :pub: :pub: Ale w moim przypadku to nie ma różnicy czy to klamka czy tapicera do rozbiórki ,jeżeli ktoś lubi grzebac w aucie .



Awatar użytkownika
newswen
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 205
Rejestracja: ndz sty 16, 2005 15:50
Lokalizacja: małopolska
Kontakt:

Post autor: newswen » ndz mar 06, 2005 18:07

juz dzis sie mialem brac do rozbierania tylko snieg zaczal sypac a ja nie mam garazu:(
jest jeszcze jedna kwestja dla pewnosci tak zeby wszystko bylo jasne.
jak otwieram auto od strony kierowcy to otwiera sie wszystko nawet te drzwi ktorych sie nie da otworzyc bezposrednio kluczykiem...
pozdro



Awatar użytkownika
newswen
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 205
Rejestracja: ndz sty 16, 2005 15:50
Lokalizacja: małopolska
Kontakt:

Post autor: newswen » ndz mar 06, 2005 18:08

asha i jak juz cos to jak rozebrac klamke??????



Awatar użytkownika
BOGGAW
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 34
Rejestracja: pt sty 21, 2005 17:42
Lokalizacja: PAŃSTWO POLSKIE
Kontakt:

Post autor: BOGGAW » ndz mar 06, 2005 20:50

javascript:emoticon('newswen, ') SORKI ZA WTRĄCENIE. MAM TEZ TAKI PROBLEM TYLKO ZE KLUCZYK CHODZI LUŻNO BEZ ZADNEGO OPORU I ZGRZYTU...



fragy
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 45
Rejestracja: sob lut 19, 2005 23:04
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Post autor: fragy » pn mar 07, 2005 10:24

Jak otworzysz dwrzi od wewnatrz na wysokosci klamki masz otwór i tam jedna srubka jest. Na ampul lub torx zaleznie od rocznika. Wykrecasz ta srubke przesuwasz klamke w strone przodu samochodu pociagasz czesc z wkładka do siebie i wychodzi. ps. boggaw tez sobie sprawdz czy wszystko jest całe w ten sposób. Z tym,że z prawa jest łatwiej z lewą gorzej a nie wiem która strona u ciebie szwankuje. Z lewą trzeba jeszcze pobawić sie kluczykiem aby wyszła.



Awatar użytkownika
newswen
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 205
Rejestracja: ndz sty 16, 2005 15:50
Lokalizacja: małopolska
Kontakt:

Post autor: newswen » wt mar 08, 2005 14:32

AND THE WINNER IS.............................. FRAGYYYYYYYYYYYYYY!!!!!!!!!!!!!!1

OK ALE TERAZ JUZ POWAZNIE.
fragy mial racje to jest ułamana płetwa!!!!
teraz tylko czy są dostępne w sklepach takie płetwy, ile kosztują i jak się zabrać do wymiany zeby nic nie popsuc????? i czy koles w sklepie bedzie wiedzial o jaka płetwe mi chodzi ---
pozdrawiam!!!!



ku_bi
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2202
Rejestracja: pn wrz 13, 2004 20:51
Lokalizacja: ex4
Kontakt:

Post autor: ku_bi » wt mar 08, 2005 14:43

newswen pisze:AND THE WINNER IS.............................. FRAGYYYYYYYYYYYYYY!!!!!!!!!!!!!!1

OK ALE TERAZ JUZ POWAZNIE.
fragy mial racje to jest ułamana płetwa!!!!
teraz tylko czy są dostępne w sklepach takie płetwy, ile kosztują i jak się zabrać do wymiany zeby nic nie popsuc????? i czy koles w sklepie bedzie wiedzial o jaka płetwe mi chodzi ---
pozdrawiam!!!!
zapodaj foto tego, mam prawą klamkę więc może się nada :)



Awatar użytkownika
miomio1
Cool Europe GL
Cool Europe GL
Posty: 790
Rejestracja: czw gru 30, 2004 23:33
Lokalizacja: Mragowo
Kontakt:

Post autor: miomio1 » wt mar 08, 2005 16:13

ku_bi pisze:
newswen pisze:AND THE WINNER IS.............................. FRAGYYYYYYYYYYYYYY!!!!!!!!!!!!!!1

OK ALE TERAZ JUZ POWAZNIE.
fragy mial racje to jest ułamana płetwa!!!!
teraz tylko czy są dostępne w sklepach takie płetwy, ile kosztują i jak się zabrać do wymiany zeby nic nie popsuc????? i czy koles w sklepie bedzie wiedzial o jaka płetwe mi chodzi ---
pozdrawiam!!!!
zapodaj foto tego, mam prawą klamkę więc może się nada :)
To jest przedłużenie wkładu zamka Ku_bik ,z jednej strony jest haczyk a z drugiej płetwa , niewiem newswen która część u Ciebie się ułamała u mnie pękł haczyk(pazur) dostać nie dostałem nigdzie w sklepie , ale udało mi sie to naprawić .



ku_bi
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2202
Rejestracja: pn wrz 13, 2004 20:51
Lokalizacja: ex4
Kontakt:

Post autor: ku_bi » wt mar 08, 2005 16:42

no trudno, bo klamka ni ma wkładki... :(



Awatar użytkownika
newswen
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 205
Rejestracja: ndz sty 16, 2005 15:50
Lokalizacja: małopolska
Kontakt:

Post autor: newswen » wt mar 08, 2005 18:11

niewiem newswen która część u Ciebie się ułamała u mnie pękł haczyk(pazur) dostać nie dostałem nigdzie w sklepie , ale udało mi sie to naprawić .[/quote]


Tak jak piszesz Miomio mnie również pękł pazur- haczyk, jak mozesz to napisz jak to naprawiles????
z góry dzięki :kwiat:
pozdrro :pub:



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 282 gości