[MK3] SZYBERDACH czasowe zabezpieczenie na zimę

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

MarekMarecki
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 16
Rejestracja: sob gru 02, 2006 19:07
Lokalizacja: Łódź

[MK3] SZYBERDACH czasowe zabezpieczenie na zimę

Post autor: MarekMarecki » sob gru 09, 2006 13:31

Jak można zabezpieczyć szyber na zimę?? Chodzi mi o czasowe zabezpieczenie bo chciałbym się wziąsc za jego naprawę po zimie. Czy silikon (jak to uszczelniania okien) może byc i czy nie spowoduje jakichś problemów po zimie jak będe chciał go usunąc??Czy nie zniszczy gumy. A moze inne rozwiązanie?? Czekam na sugestie i pozdrawiam.



Awatar użytkownika
misiek
_
_
Posty: 5821
Rejestracja: pt maja 13, 2005 17:49
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Post autor: misiek » sob gru 09, 2006 13:35

jeżeli ma to być tylko do wiosny to ja bym go szeroką taśmą w około zaklejił, mniej roboty potem bedzie, nie trzeba będzie wszystkiego czyścić


:-k ...

Awatar użytkownika
Jerzas
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 434
Rejestracja: wt gru 05, 2006 11:44
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Jerzas » sob gru 09, 2006 14:32

misiek10111 pisze:jeżeli ma to być tylko do wiosny to ja bym go szeroką taśmą w około zaklejił, mniej roboty potem bedzie, nie trzeba będzie wszystkiego czyścić
Ja tak właśnie zrobiłem. Kupiłem taką szeroką taśmę zbrojoną koloru srebrnego. Ona ma mocny klej i do wiosny na pewno dotrwa. Czasem można dostać też czarną taśmę. Mnie bedzie rzucać się w oczy.



Awatar użytkownika
Arcturus
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 473
Rejestracja: śr sie 03, 2005 14:06
Lokalizacja: Gorlice

Post autor: Arcturus » sob gru 09, 2006 22:25

A po co to wogóle zaklejac tasmą? Potem na wiosne jak bedziesz ja usuwał a zwłaszcza resztki kleju to tylko lakier sobie porysujesz!w wolfsburbu tez są zimy i ktos przewidział ze szyber musi ja przetrwac tak ze poco sobie zycie utrudniac
Pozdrawiam!



Awatar użytkownika
misiek
_
_
Posty: 5821
Rejestracja: pt maja 13, 2005 17:49
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Post autor: misiek » sob gru 09, 2006 22:28

Arcturus pisze:zwłaszcza resztki kleju to tylko lakier sobie porysujesz!
do tego jest benzyna ekstrakcyjna a nie żyletka -- tak więc o rysowaniu lakieru nie ma mowy


:-k ...

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 437 gości