[MK-IV] 1,9 Tdi-strach wyprzedzać

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
marcinvw
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 418
Rejestracja: pt sty 28, 2005 17:00
Lokalizacja: Meseritz
Kontakt:

Post autor: marcinvw » wt mar 08, 2005 00:24

ty Kaz o co ci chodzi ??Nie wiem w jakim celu chcesz sciagac pokrywke od zaworow zeby zmienic rozrzad??Jak tak robisz to kawał idioty musi z ciebie byc,chyba ze cie sie pomylila pokrywka zaworow z pokrywka rozrzadu hehehe,owszem pokrywke mozna sciagac jak nie mozna znalezc znakow na kole pasowym od walka rozrzadu,bo pod pokrywka zawarow na walku sa znaki tez,ale to odosobnione przypadki...wiec nie wiem co ty masz za problem...
Dawid p koło pasowe od TDI nie pasuje do TD,bo od tej strony co przychodzi na wal ono ma taki jakby klin(wystepek),i w TD jest on inny troche,w TDI sa one takie troche bardziej masywne i szersze niez w TD,a z takim kulawym nie jezdzij bo jak odleci to narobisz sobie balaganu dopiero i wtedy bedziesz musial wydac wiecej niez tylko na nowe koło,oprucz tego ze moze sie rozrzad rozwalic a wiadomo co sie z tym wiazeto jeszcze moze ci sie wyrobic krawedz walu na ktorej mocuje sie to kolko i wtedy dopiero jest problem,trzeba nadspawac i takie tam kombinacje,a gwarancji nie ma ze bedzie ok.wiec lepiej tak nie jezdzij i wymien to czym predzej,taniej uzywke dostaniesz na gieldzie jakiejs wiekszej,Poznań albo Lubiń chyba ze masz daleko to juz problem...ale nie zwlekaj z tym...powodzonka...


Golf III GTI 20 JAHRE AFN+0.216+chips niehamowany jeszcze.

Golf III VARIANT 96' ALH +

I tak o to całe moje życie kręci się wokół tych trzech literek "TDI" :D:D:D

Awatar użytkownika
emge
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 44
Rejestracja: wt lut 08, 2005 20:16
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: emge » wt mar 08, 2005 00:42

Kumpel jezdzil z bijacym kolem (nieswiadomy co to znaczy) i pewnego pieknego dnia silnik umarl, a z nim walek, glowica, zawory i takie tam :) Naprawa z czesciami niecale 4 kola :/ (w ym nowa glowica). To byla 3-jeczka TD.



Awatar użytkownika
marcinvw
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 418
Rejestracja: pt sty 28, 2005 17:00
Lokalizacja: Meseritz
Kontakt:

Post autor: marcinvw » wt mar 08, 2005 02:09

no wlasnie,mowie to nie sa zarty,nie ma co tak jezdzc,ja tam u siebie pilnuje tego,jak lekko kulawo zacznie chodzic to trzeba odrazu robic i nie zwlekac ani chwili z tym bo duzo moze kosztowac...


Golf III GTI 20 JAHRE AFN+0.216+chips niehamowany jeszcze.

Golf III VARIANT 96' ALH +

I tak o to całe moje życie kręci się wokół tych trzech literek "TDI" :D:D:D

Awatar użytkownika
david_p
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 103
Rejestracja: pt sty 07, 2005 15:15
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Kontakt:

Post autor: david_p » wt mar 08, 2005 11:32

no dobra tylko skąd ja mam to koło wziąć??? :| do Poznania czy Lublina mam zdecydowanie za daleko :(

najgorsze jest właśnie to, że koło z tdi (których jest na allegro kilka) nie pasuje do td - zadko spotykanego. czy to jest to samo co w zwykłym 1.9D ? pomóżcie mi zdobyć to koło!!!! :pub:

[ Dodano: Wto Mar 08, 2005 12:42 ]
nastraszyliście mnie a teraz się nie odzywacie :P pliiiiiiz help

[ Dodano: Wto Mar 08, 2005 12:44 ]
hej nie da się podciągnąć tematu?? jaki bezsens...



Awatar użytkownika
Corvax
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 2577
Rejestracja: wt wrz 21, 2004 15:21
Lokalizacja: Skierniewice
Kontakt:

Post autor: Corvax » wt mar 08, 2005 15:54

Jakie masz oznaczenie silnika???


Pozdor
Corvax | A4 1.8tQ BEX | MK7 Alltrack 1.8TSI CJSB

Awatar użytkownika
david_p
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 103
Rejestracja: pt sty 07, 2005 15:15
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Kontakt:

Post autor: david_p » wt mar 08, 2005 16:11

AAZ



Awatar użytkownika
marcinvw
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 418
Rejestracja: pt sty 28, 2005 17:00
Lokalizacja: Meseritz
Kontakt:

Post autor: marcinvw » śr mar 09, 2005 14:54

1.9 TD to byly AAZ czy bedzie pasowalo z 1.9 D nie wiem ale podejrzeaam ze raczej tak aczkolwiek reki uciac sobie nie dam,a ta gielda to nie w LUBLINIE tylko w LUBINIU :D:D:D...tam napewno bys dostal dobra uzywke za niewielkie pieniadze...powodzonka...


Golf III GTI 20 JAHRE AFN+0.216+chips niehamowany jeszcze.

Golf III VARIANT 96' ALH +

I tak o to całe moje życie kręci się wokół tych trzech literek "TDI" :D:D:D

Awatar użytkownika
david_p
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 103
Rejestracja: pt sty 07, 2005 15:15
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Kontakt:

Post autor: david_p » śr mar 09, 2005 16:37

dzięki... ale mimo wszystko to trochę za daleko dla mnie jak narazie żeby tam jechać. jeśli ktoś z Was będzie miał jakieś lepsze namiary to proszę o kontakt tutaj albo pod nr 502 488 507 :pub:



Awatar użytkownika
kaz
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 113
Rejestracja: śr paź 13, 2004 20:18
Lokalizacja: podlaskie

Post autor: kaz » śr mar 09, 2005 17:38

marcinvw pisze:ty Kaz o co ci chodzi ??Nie wiem w jakim celu chcesz sciagac pokrywke od zaworow zeby zmienic rozrzad??Jak tak robisz to kawał idioty musi z ciebie byc,chyba ze cie sie pomylila pokrywka zaworow z pokrywka rozrzadu hehehe,owszem pokrywke mozna sciagac jak nie mozna znalezc znakow na kole pasowym od walka rozrzadu,bo pod pokrywka zawarow na walku sa znaki tez,ale to odosobnione przypadki...wiec nie wiem co ty masz za problem...
Tylko bez idiotów proszę !!!!!!!!!!!!!!!!!!
tym postem dałeś dowód że nie masz zielonego pojęcia o wymianie paska rozrządu VW dieslu, twoja wiedza na ten temat jest = mniej niż zero i nie powinieneś nikomu nic doradzać bo wprowadzasz ludzi w bardzo wielki błąd :dupek:
a propo wymiany paska to ci powiem jeszcze że przy zakładaniy go, koło wałka rozrządu powinno się luźno kręcić względem wałka :lol:, a koło pompy wtryskowej powinno być zablokowane specjalnym trzpieniem :jezor:
niema się co dziwić że po tak nie kompetętnej wymianie paska auto zaczyna źle chodzić i tracić moc, bo na przykład prawidłowe ustawienie zapłonu poszło się j...bać!!!!!!!!!!!!!!!!

ps.gratuluję ci obszernej wiedzy :okej: :rotfl: :rotfl: :rotfl:

ściągnij se książkę instrukcję obsługi golfa dostępną na fofum i doucz się trochę, a nie będziesz pier....olił takie bzdety :butthead: :grrr: :finga:


Kazek

Czy ktoś zna jakieś stronki poświęcone motocyklom M-72

Awatar użytkownika
marcinvw
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 418
Rejestracja: pt sty 28, 2005 17:00
Lokalizacja: Meseritz
Kontakt:

Post autor: marcinvw » pn mar 14, 2005 01:58

ty sam jestes jak ten trzepień...wogule co ty wygadujesz sam nie masz pojecia o wymianie paska nawet diesla nie amsz to po co sie wugule wypowiadasz na ten temat...


Golf III GTI 20 JAHRE AFN+0.216+chips niehamowany jeszcze.

Golf III VARIANT 96' ALH +

I tak o to całe moje życie kręci się wokół tych trzech literek "TDI" :D:D:D

Awatar użytkownika
marcinvw
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 418
Rejestracja: pt sty 28, 2005 17:00
Lokalizacja: Meseritz
Kontakt:

Post autor: marcinvw » pn mar 14, 2005 02:06

jakops wymieniam paski kilka razy w tygodniu w roznych autach i wszytskie chodza bez zarzutu...a jak ty musisz sciagac pokruwe zawprow to powodzenia...moze jeszcze miske olejaowa i glowice powiesz ze tzreba sciagac HAHAHA...i dziwne ze jakos nikt sie nie czepil moje instrukcji tylko ty...chyba sie naczytales instrukcji zminay paska na jakims opakowaniu i prubujesz tu zaswiecic niestety nie idzie ci to...


Golf III GTI 20 JAHRE AFN+0.216+chips niehamowany jeszcze.

Golf III VARIANT 96' ALH +

I tak o to całe moje życie kręci się wokół tych trzech literek "TDI" :D:D:D

Awatar użytkownika
Michael G60
Forum Master
Forum Master
Posty: 1331
Rejestracja: ndz wrz 05, 2004 15:19
Lokalizacja: (RBR...)
Kontakt:

Post autor: Michael G60 » pn mar 14, 2005 19:36

A ja się dowim jak ma być heheh!! NA 10000 % wam prawde powiem !!
Mam niezłego magika!!!


!!!...5 września 2020: 15 lat mojej obecności na forum VW GOLF...!!!

Awatar użytkownika
kaz
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 113
Rejestracja: śr paź 13, 2004 20:18
Lokalizacja: podlaskie

Post autor: kaz » pn mar 14, 2005 20:19

Michael G60 pisze:A ja się dowim jak ma być heheh!! NA 10000 % wam prawde powiem !!
Mam niezłego magika!!!
Cze
no i zobaczymy kto ma rację :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:
ps. szkoda mi tych aut w których zmieniasz te paski, a jeszcze bardziej szkoda mi jest ciebie, uważaj tylko żebyś się kiedyś nie przejechał po takiej wymianie, bo może to cię parę zeta kosztować :jezor: :jezor: :jezor: ha ha ha

a tak apropo to nie trzepień tylko trzpień


Kazek

Czy ktoś zna jakieś stronki poświęcone motocyklom M-72

Awatar użytkownika
kaz
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 113
Rejestracja: śr paź 13, 2004 20:18
Lokalizacja: podlaskie

Post autor: kaz » pn mar 14, 2005 20:39

poczytaj se troszeczkę marcinkuvw :beah: :bum: :mlotek:
tylko czytaj bardzo uważnie :green_fuck:
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.


Kazek

Czy ktoś zna jakieś stronki poświęcone motocyklom M-72

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 109 gości