[MK2] Problem licznik mk2 na mk3

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
LFM
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 13
Rejestracja: sob paź 29, 2005 18:53
Lokalizacja: Wałbrzych
Kontakt:

[MK2] Problem licznik mk2 na mk3

Post autor: LFM » pt lis 24, 2006 15:16

Witam. Mój problem nie ogranicza sie tylko do licznika ;/ ale zaczne od początku. Chciałem zrobić swap deski mk2 na mk3 a ze mało znam sie na elektryce postanowiłem oddac auto do warsztatu i tam rozpoczoł sie cyrk który trwa do dnia dzisiejszego. Elektryk oznajmił mnie iż zeby zrobić taki smyk trzeba wymienic całą instalacje na ta z golfa 3. Neswiadomy zgodziłem się na to i w ten sposób wymieniona została elektryka łąznie ze skrzynka bezpiecznikowa. Auto stało 3 miesiące a elekrtyk odwalił fuszere jakich mało gdyż w sumie nic prawidłowo nie działa. Postanowiłem dalsze prace prowadzić na własna ręke oraz zwrócic sie do was o pomoc. Mam problem ze światłami gdyż po przekręceniu gałki działaja postojowe lub długie drogowych niema wogole do tego na zegarach pokazuje mi tylko poziom paliwa niby w silniku jest wszystko podłązone. zegary też wygladaja jakby było wszystko ok, tylko sa 4 kable które z nich wychodza i niemam pojęcia co z nimi zrobic i gdzie je podpiąć sa koloru : fioletowo - biały , czerwono- czarny , czerwony i czarny. jeśli ktoś wie gdzie owe kable mają byc podłaczone to prosze o pomoc i z góry dzieki.
Ostatnio zmieniony pt lis 24, 2006 17:19 przez LFM, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
vwrych
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 93
Rejestracja: czw mar 09, 2006 20:47
Lokalizacja: człuchów
Kontakt:

Post autor: vwrych » sob lis 25, 2006 16:02

kolego co do kabelka czerwono czarnego to chyba jest od obrotomierza niejestem pewny ale sprawdz czy przy cewce jest taki kolorek jak tak to jest to przewodzik od obrotomierza :okej:



Awatar użytkownika
LFM
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 13
Rejestracja: sob paź 29, 2005 18:53
Lokalizacja: Wałbrzych
Kontakt:

Post autor: LFM » ndz lis 26, 2006 22:15

No jest taki kabel wychodzący z cewki ;) więc mam to tak normalnie połączyc odrazu do cewki??
Dzięki ;)



bodzio_j
Lord GTI
Lord GTI
Posty: 3850
Rejestracja: sob lip 09, 2005 10:05
Lokalizacja: Skawina
Kontakt:

Post autor: bodzio_j » pn lis 27, 2006 05:50

LFM pisze: postojowe lub długie drogowych niema wogole
tego nie rozumiem - czym się różnią długie od drogowych?



Awatar użytkownika
levi
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 91
Rejestracja: czw lut 17, 2005 20:46
Lokalizacja: ..:: 3MIASTO ::...
Kontakt:

Post autor: levi » ndz gru 03, 2006 14:34

dziwni Ci elektrycy byli ,ja u siebie do mk2 wstawiłem licznik od mk3 i pare osob tez i nikt nie wstawiał calej elektryki od mk3 tylko wystraczyło miec kostke od licznika mk3 i polutowac trzeba bylo te kabelki ,jestes pewien ,ze oni cala elektryke wstawili od mk3 ? bo moze tylko tak powiedzieli,a jest stara od mk2 ??(wtedy by bylo latwiej bo mozna by Ci pomoc),a spr. najprosciej można po skrzynce od bezpiecznikow czy jest taka jak w mk2 czy w mk3 (naprwde jest taka jak w mk3 )??


!! Zobacz !! może coś Ci sie przyda !! aktualne moje aukcje : http://aukcjewp.wp.pl/show_user_auctions.php?uid=3764027

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 447 gości