[mk3] alarm/centralny zamek VOTEX-alarm znaleziony

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
PhytonST
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 82
Rejestracja: sob wrz 30, 2006 18:29
Lokalizacja: StrzyżoVWice
Kontakt:

[mk3] alarm/centralny zamek VOTEX-alarm znaleziony

Post autor: PhytonST » śr lis 29, 2006 15:17

Wiecie może jak zakodować pilot w alarmie votex, jak kupował mi znajomy auto w niemczech to coś było nie tak i autko nie chciało palić, helmuty naprawiły że auto pali, pilota tez mam ale nie zamyka on auta, mam nadzięję że go nie wymontowali całkiem gdzies na szrot :) Ewentualnei gdzie może być centralka takiego alarmu, i przy okazji gdzie jest centralka centralnego zamka, ale to juz tak z ciekawości. Pozdrawiam :)
Ostatnio zmieniony sob gru 02, 2006 21:34 przez PhytonST, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
herflik95
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 953
Rejestracja: pn mar 13, 2006 11:36
Lokalizacja: LKR
Kontakt:

Post autor: herflik95 » śr lis 29, 2006 15:22

cos mi sie zdaje ze ci sterownik centralnego wyzucili. mam tak u siebie w tdi ze jak jest wlaczany alarm to go nie odpale za chiny ale tylko jak sie sterownikodzczepi na kosci to wszystkowraca do normy ale alarm juz nie dziala. co to centralkito jezeli jest orginalna to w bagazniku po prawej stronie jest taka klapka i jak ja wyjmiesz to tam. a jezeli to nie jest ogrinalny centralny to on naprawde moze sie znajdowac wszedzi skoro piszesz ze helmuty przy tym grzebaly



quality
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 23
Rejestracja: ndz lis 26, 2006 14:35
Lokalizacja: Bełchatów

Post autor: quality » śr lis 29, 2006 15:26

Mi gosciu mowil jak kupowalem autko sprowadzane ze Niemcy niemontuja alarmow seryjnie.



Awatar użytkownika
herflik95
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 953
Rejestracja: pn mar 13, 2006 11:36
Lokalizacja: LKR
Kontakt:

Post autor: herflik95 » śr lis 29, 2006 15:28

sa golfy ktore maja seryjnycentralnyzamek i jego sterownik jest w bagazniku jak pisalem wyzej



Awatar użytkownika
PhytonST
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 82
Rejestracja: sob wrz 30, 2006 18:29
Lokalizacja: StrzyżoVWice
Kontakt:

Post autor: PhytonST » śr lis 29, 2006 21:24

centralny mi działa ale jak zamykam kluczykiem, wtedy zamykają się drzwi kierowcy, pasażera, klapka od paliwa i bagażnik(auto 3 drzwiowe) centralny raczej orginalny, alarm votex z tego co czytałem to też coś ma z vw związane, może by pilot odczepili jakby alarm wyjeli, sam już nieiwem :/

[ Dodano: 02 Gru 2006 20:32 ]
Jest mały sukces, coś mnie tknęlo i znalazłem tam jak mówiliście koło kompresorka od entralnego zamka, taką kostke wielkości kasety do magnetofonu. pisze tam też votex i jest tam sporo kabli i wtyczek, więc chyba alarm jest :) ciemno było to niezabardzo to dobrze widziałem, jutro zobacze dokładnie, tylko teraz powiedzcie mi jak to zakodować, lub może inaczej jak sie koduje alarmy, w vectrze mam silicon i jak sie rozkodują piloty to musze 7 razy przekręcić stacyjke bez zapalania silnika, i wtedy sie odzywa syrena i naciskam piloty, jakie są jeszcze inne możliwości wejścia w tryb kodowania pilotów ??



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 442 gości