[MK2] Woda w aucie i nietylko

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
GUPETTO
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 272
Rejestracja: czw lut 10, 2005 20:41
Lokalizacja: LUBLIN CITY
Kontakt:

[MK2] Woda w aucie i nietylko

Post autor: GUPETTO » wt lis 28, 2006 09:50

Witam, wiem ze temat wody w mk2 był wielokrotnie poruszany,ale tegoz nie znalazlem =szukajka.
Nr1.

Jest problem, czy po wiekszym deszczu czy jak umyje golfika to jest problem, z okolic skrzynki bezpiecznikow nie duzo ale poleje sie woda :crazy:
Wsadzilem baniaka tam poogladalem i nic niestwierdzilem, wszystko jest w pozadku i wszystko na miejscu jak fabryka poskladala, na podszybiu kanaly odplywowe kolo silniczka wycieraczek ok sa drozne.
Walczyl ktos z tym juz?? Jakies pomocne odpowiedzi??
Nr2.

Nastepny ból, włacznik awaryjnych,zacina sie a praktycznie nie da sie go właczyc, czy po rozebraniu obudowy stacyjki dam rade to zreinkarnowac lub wymienic??
Nr3.

Włacznik przeciwmgielnych, wogule brak przeciwmgielnego,zarowki ok, jak na kostce włacznika dojsc ktory do czego?? Włacznik mam dwupozycyjny, czyli pewnie ktoras pozycja jest do przednich halogenow ale ich wogule brak, sa jakies kostki przy podluznicy pod pompa hamulcowa chyba ze 3 luzne niepodlaczone ale to jest przod [ moze ktos wie ktora jest na przod a reszta do czego jest?? ] a druga pozycja na tył, moze jakis schemat ktos posiada do tego??
Prosze o jakies sugestje
Ostatnio zmieniony wt lis 28, 2006 11:14 przez GUPETTO, łącznie zmieniany 1 raz.



irekczek
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 281
Rejestracja: sob gru 24, 2005 17:34
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: irekczek » wt lis 28, 2006 10:37

więc tak...
coś słabo szukałeś, tematów o wodzie w MKII było duuuuużo, sam z tym walczyłem. zaczynając od mokrych boczków drzwi, aż po dywaniki itd itp...
tutaj jest temat który pewnie Ciebie dotyczy
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=67979
miałem ten sam problem i napisałem co rzeba zrobić...
co do awaryjnych to może plastik od osłony stacyjki CI chaczy o przycisk. Co do wymiany to hm.. nie wiem czy da się wymienić sam przycisk czy całą manetkę trzeba...

następne, najprawdopodobniej masz połamane kabelki w tej gumie w bagażniku dlatego nie świecą CI przeciwmgielne, sprawdź co. Załatw sobie próbnik samochodowy(żaróweczka na 12V), jeden kabelek do masy a drugim szukasz w kablu gdzie jest napięcie jak włączysz przycisk. Najpierw zacznij sprawdzać w tej osłonie gumowej w zgięciu bagażnika. Przed tym wyjmij włącznik i zobacz jakie kabelki idą od włącznika żebyś wiedział które sprawdzać.

Sprawdź też bezpieczniki, moze sie spaliły pozdroo
Ostatnio zmieniony wt lis 28, 2006 10:38 przez irekczek, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
vwrych
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 93
Rejestracja: czw mar 09, 2006 20:47
Lokalizacja: człuchów
Kontakt:

Post autor: vwrych » wt lis 28, 2006 10:37

kolego na 1667 stronce masz temat napisant mk2 jezioro po lewej stronie poczytaj pozdrawiam :okej:



Awatar użytkownika
GUPETTO
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 272
Rejestracja: czw lut 10, 2005 20:41
Lokalizacja: LUBLIN CITY
Kontakt:

Post autor: GUPETTO » wt lis 28, 2006 16:23

Irekczek ok wiem jak wpinac sie w kable, ale chodzi mi na kostce przy wlaczniku ktory i do czego jest kabelek??

[ Dodano: Nie Gru 03, 2006 19:29 ]
Pogrzebałem dzis w elektryce, okazalo sie iz niemam zasilania na wlacznik przeciwmgielnych = brak pradu, bezpiecznik jest ok ale wedle schematu tam powinien byc przekaznik jeszcze.
Ktos to przerabial i pomoze??



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 514 gości