składak

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
Strefa
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 91
Rejestracja: pt lis 12, 2004 17:06
Lokalizacja: D.Śląsk
Kontakt:

Post autor: Strefa » sob mar 05, 2005 21:19

gtx pisze:
AEM pisze:poza tym składaki zarejestrowane przed wprowadzeniem zakazu będą mogły jeździć do ich śmierci naturalnej.
Zgadza sie :okej: :okej:
a mozecie napisac konkretniej oco w tym chodzi bo niebardzo kumam :ass:



Awatar użytkownika
Dziadoo
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 107
Rejestracja: śr sty 05, 2005 18:57
Lokalizacja: trojmiasto

Post autor: Dziadoo » sob mar 05, 2005 21:23

Wez jeszcze pod uwage, ze takiego skladaka ciezej sprzedac, wiec w przyszlosci mozesz miec pewne problemy...



Awatar użytkownika
AEM
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 282
Rejestracja: pn lis 01, 2004 19:16
Lokalizacja: Wieluń
Kontakt:

Post autor: AEM » sob mar 05, 2005 21:25

czego tu nie kumasz?


Jak jadę to nie piję - za dużo się rozlewa!

Awatar użytkownika
Dziadoo
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 107
Rejestracja: śr sty 05, 2005 18:57
Lokalizacja: trojmiasto

Post autor: Dziadoo » sob mar 05, 2005 21:31

AEM pisze:czego tu nie kumasz?
?????



Awatar użytkownika
AEM
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 282
Rejestracja: pn lis 01, 2004 19:16
Lokalizacja: Wieluń
Kontakt:

Post autor: AEM » sob mar 05, 2005 21:38

Dziadoo to nie do ciebie to do Sterfy.


Jak jadę to nie piję - za dużo się rozlewa!

Awatar użytkownika
Strefa
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 91
Rejestracja: pt lis 12, 2004 17:06
Lokalizacja: D.Śląsk
Kontakt:

Post autor: Strefa » sob mar 05, 2005 22:03

AEM pisze:Dziadoo to nie do ciebie to do Sterfy.
nie sterfy tylko stREfy hehe
Niekumam tego stwierdzenia ze skladaki zarejestrowane przed zakazem beda mogly jezdzic do smierci naturalnej- oco dokladnie chodzi??? bo chyba kazdym autem mozna latac do jego smierci naturalnej czyli az sie nierozsypie



Awatar użytkownika
AEM
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 282
Rejestracja: pn lis 01, 2004 19:16
Lokalizacja: Wieluń
Kontakt:

Post autor: AEM » sob mar 05, 2005 22:15

więc poczytaj wcześniejsze posty jeszcze raz a się dowesz że : wcześniej zarejestrowane składaki będą jeździć do czasu aż padną czyli zostaną wyrejestrowane. Od wejścia ww przepisów nie ma możliwści zarejestrowania nowo poskładanego auta, więc w częściach z zachodu auta nie przywieziesz. A jesli wyrejestrujesz składaka bo np. na 2 lata jedziesz do Stanów to już go nie zartejestrujesz bo ci przepisy nie pozwolą? Kumasz? A Twój login przypadkowo zmieniłem - sorka!


Jak jadę to nie piję - za dużo się rozlewa!

Awatar użytkownika
Adzien77
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 71
Rejestracja: wt sty 04, 2005 11:12
Lokalizacja: BIESZCZADY
Kontakt:

Post autor: Adzien77 » sob mar 05, 2005 23:08

Ja osobiscie nigdy nie kupił bym składaka!!! NIGDY W ZYCIU!!! POZDRAWIAM :pub: :pub: :pub:



Awatar użytkownika
CHECIK
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 240
Rejestracja: sob paź 09, 2004 16:24
Lokalizacja: Kujawsko-Pomorskie
Kontakt:

Post autor: CHECIK » sob mar 05, 2005 23:32

Ja też mam skłdaka ale kupiłem go w bardzo dobrym stanie od pierwszego właściciela w kraju i nie narzekam i te złomy poprzyprowadzane ostatnio z Niemiec(oglądałem kilka ostatnio) można jedynie do mechanika zaprowadzić i położyć z dwa kawałki złotych żeby to doprowadzić do igły.Koleś kupuje świerze auto a naprawdę to nie wie że ktoś to kupił za grosz w rajchu ,odświrował na szybko i do żyda byle kaska wpadła.Kupujący jest zachwycony bo kupuję"świerzyzne z rajchu" no i taki koleś to się składakami brzydzi.Prawda jest taka że składak czy całość ale i w takim i w takim można się wpakować w łajno i na odwrót mogą to być zadbane autka.Utworzył się taki mit o składakach w Polsce który jest nie prawdą.Każdy widzi w jakim stanie kupuje auto a to co w dowodzie jest napisane- zostawmy to dla policji przy kontroli pojazdu.Pozdro



Deacon
Kalinowa Mad Driver
Kalinowa Mad Driver
Posty: 580
Rejestracja: ndz sty 02, 2005 23:09
Lokalizacja: Radzionków
Kontakt:

Post autor: Deacon » sob mar 05, 2005 23:39

heh ze skladakami bywa roznie. ja akurat trafilem na skladanego przez "fachowca" inaczej. tylna belke mialem zalozona na odwrot, nie mialem przekaznika do wycieraczek, nie dziala mi z tylu spryskiwacz i wycieraczka (prawdopodobnie brak mi przekaznika 72), gaznik nie ma silownika podcisnieniowego, felgi stalowe mialem od opla. jednym slowem lipa. dopiero teraz go powoli doprowadzam do stanu. golf jest z roku '87. osobno byl przywieziony silnik a osobno buda. wg Vinu wychodzi mi rok '88. w dowodzie mam wbita date produkcji '97 i z tyly napisane "data produkcji '88 - skladak". tak, ze jak masz wybor miedzy skladakiem a oryginalem to bierz to drugie :)


Klub Miłośników Fiata Pandy www.pandaclubpolska.pl

Awatar użytkownika
AEM
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 282
Rejestracja: pn lis 01, 2004 19:16
Lokalizacja: Wieluń
Kontakt:

Post autor: AEM » sob mar 05, 2005 23:41

CHECIK pisze:Ja też mam skłdaka ale kupiłem go w bardzo dobrym stanie od pierwszego właściciela w kraju i nie narzekam i te złomy poprzyprowadzane ostatnio z Niemiec(oglądałem kilka ostatnio) można jedynie do mechanika zaprowadzić i położyć z dwa kawałki złotych żeby to doprowadzić do igły.Koleś kupuje świerze auto a naprawdę to nie wie że ktoś to kupił za grosz w rajchu ,odświrował na szybko i do żyda byle kaska wpadła.Kupujący jest zachwycony bo kupuję"świerzyzne z rajchu" no i taki koleś to się składakami brzydzi.Prawda jest taka że składak czy całość ale i w takim i w takim można się wpakować w łajno i na odwrót mogą to być zadbane autka.Utworzył się taki mit o składakach w Polsce który jest nie prawdą.Każdy widzi w jakim stanie kupuje auto a to co w dowodzie jest napisane- zostawmy to dla policji przy kontroli pojazdu.Pozdro
to weż go sprzedaj, 10 lat miałem paska składaka a poszedł w lipcu 2004 tylko z jednego powodu....... więc wiem co mówię, poza tym przy dzisiejszej podaży nie ma problemu żeby coś rozsądnego znależć w całości!


Jak jadę to nie piję - za dużo się rozlewa!

Deacon
Kalinowa Mad Driver
Kalinowa Mad Driver
Posty: 580
Rejestracja: ndz sty 02, 2005 23:09
Lokalizacja: Radzionków
Kontakt:

Post autor: Deacon » ndz mar 06, 2005 00:34

heh wiesz, starsi go kupili, zebym sie nauczyl jezdzic. dali 6 tys zl (auto juz bylo z gazem). troche juz w niego wlozylem, mam go jakies pol roku. doszedlem do wniosku, ze nie oplaca sie go sprzedawac bo dostane za niego grosze, wiec zrobie co sie da, odnowie lakierek i bede jezdzil az sie nie rozleci :)


Klub Miłośników Fiata Pandy www.pandaclubpolska.pl

Awatar użytkownika
AEM
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 282
Rejestracja: pn lis 01, 2004 19:16
Lokalizacja: Wieluń
Kontakt:

Post autor: AEM » ndz mar 06, 2005 10:45

Przy odrobinie kasy jedyne słuszne rozwiązanie, zdecydowanie popieram i starszych i ciebie! :okej:


Jak jadę to nie piję - za dużo się rozlewa!

Deacon
Kalinowa Mad Driver
Kalinowa Mad Driver
Posty: 580
Rejestracja: ndz sty 02, 2005 23:09
Lokalizacja: Radzionków
Kontakt:

Post autor: Deacon » ndz mar 06, 2005 13:47

no spoko :) czekam az sie zrobi cieplo i wjezdzam do mechanika. a ze w marcu bronie prace to potem bede mial duzo czasu zeby go robic :bigok:


Klub Miłośników Fiata Pandy www.pandaclubpolska.pl

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 290 gości