[VW Bora] Niezależne podgrzewanie lusterek

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
malpastaryrower
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 137
Rejestracja: czw paź 26, 2006 20:11
Lokalizacja: będzin
Kontakt:

[VW Bora] Niezależne podgrzewanie lusterek

Post autor: malpastaryrower » sob lis 25, 2006 17:14

Witam
Troche mnie to denerwuje że na pokrętle od lusterek mam opche podgrzewanie lecz ona działa tylko razem z podgrzewaniem szyby i jak chce ogrzewać szybe to moge sobie je tylko wyłączyć a jak chce grzać lusterka to musze przekręcić na ogrzewanie i nacisnąć przycisk tylnej szyby:/ Panie i Panowie jak to bożna obejść na szybko bo szukać tych kabli mi sie nie chce??
Ostatnio zmieniony pn lis 27, 2006 18:49 przez malpastaryrower, łącznie zmieniany 1 raz.


VWVWVWVWVWVWVWVWVWVWVW

Awatar użytkownika
pszczyna
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2558
Rejestracja: śr lut 08, 2006 21:54
Lokalizacja: Pszczyna .Śląsk
Kontakt:

Post autor: pszczyna » sob lis 25, 2006 17:20

Zmostkować na krótko w przełączniku , lub mostek na kablach lecz i tak się tam musisz dostać



Awatar użytkownika
malpastaryrower
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 137
Rejestracja: czw paź 26, 2006 20:11
Lokalizacja: będzin
Kontakt:

Post autor: malpastaryrower » sob lis 25, 2006 23:19

no i kolejny absurd moich lusterek zmostkoałem kabel 5 z 3 przy czym wypiołem kabel 3 przy kostce żeby nie grzało non stop szyby i co sie okazało podpiołem miernik pod ogrzewanie luster i sie okazało że grzeją zawsze niezależnie ustawienia pokrętła regulacji, ale myśle sobie że może coś nie tak i wpiołem spowrotem kabel 3 do wtyczki i zmierzyłem i grzały zawsze niezależnie od pokrętła gdy grzała szyba :panna: chyba zrobie na całkiem osobny przełącznik fuszerke chłopaki w vw odstawili:/


VWVWVWVWVWVWVWVWVWVWVW

hauer
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 362
Rejestracja: śr mar 15, 2006 11:15
Lokalizacja: Polska

Post autor: hauer » pn lis 27, 2006 11:32

moje auto ma podgrzewane lusterka ale nie ma symbolu granych szyb na wichajstrze od regulacji luster. dowiedziałem się, że we wczesniejszych modelach tak było ale ludzie mieli ciągle ustawione grzanie i się wkłady przepalały. teraz sprzęgli to z ogrzewaniem tylnej szyby i jest spokój. dla mnie to nawet lepsze.
pzdr



Awatar użytkownika
malpastaryrower
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 137
Rejestracja: czw paź 26, 2006 20:11
Lokalizacja: będzin
Kontakt:

Post autor: malpastaryrower » pn lis 27, 2006 18:42

ale już chyba wiem skąd siebiorą takie absurdy w vw typu ta wajcha od luster z tyłu naklejka koło koła basic a masz comfortline, golfy z 2 poduszkami a bez wspomagania, kiedyś coś sie bawiłem i na wiązkach kabli od czujnika deszczu i innych dodatkowych opcji były polskie metki.
Wniosek jeden: poznań sprowadza gołe i wesołe auta i tam to wszystko zakładają i za dodatkowe opcje kasują taką kase a nie inną:(


VWVWVWVWVWVWVWVWVWVWVW

Awatar użytkownika
Qto
_
_
Posty: 19378
Rejestracja: pt wrz 01, 2006 19:14
Lokalizacja: Guadalajara
Auto: MK 4
Silnik: ASZ
Kontakt:

Post autor: Qto » wt lis 28, 2006 03:24

malpastaryrower pisze:ale już chyba wiem skąd siebiorą takie absurdy w vw typu ta wajcha od luster z tyłu naklejka koło koła basic a masz comfortline, golfy z 2 poduszkami a bez wspomagania, kiedyś coś sie bawiłem i na wiązkach kabli od czujnika deszczu i innych dodatkowych opcji były polskie metki.
Wniosek jeden: poznań sprowadza gołe i wesołe auta i tam to wszystko zakładają i za dodatkowe opcje kasują taką kase a nie inną:(
kupiłem autko za naszą zachodnią granicą, rozbierałem ostatnio klape bagażnika i też znalazłem polskie napisy...nie pamiętam na czym ale coś mi się kojarzy że na weżyku od spryskiwacza, także chyba nie jest tak jak piszesz :bigok:



Boogie

Post autor: Boogie » wt lis 28, 2006 10:06

Qto pisze:
malpastaryrower pisze:ale już chyba wiem skąd siebiorą takie absurdy w vw typu ta wajcha od luster z tyłu naklejka koło koła basic a masz comfortline, golfy z 2 poduszkami a bez wspomagania, kiedyś coś sie bawiłem i na wiązkach kabli od czujnika deszczu i innych dodatkowych opcji były polskie metki.
Wniosek jeden: poznań sprowadza gołe i wesołe auta i tam to wszystko zakładają i za dodatkowe opcje kasują taką kase a nie inną:(
kupiłem autko za naszą zachodnią granicą, rozbierałem ostatnio klape bagażnika i też znalazłem polskie napisy...nie pamiętam na czym ale coś mi się kojarzy że na weżyku od spryskiwacza, także chyba nie jest tak jak piszesz :bigok:
Przecież to normalne, gdyż w Polsce jest kilka fabryk produkujacych wiązki kabli samochodowych i dostarczających je do Opla, VAG'a, Forda i Fiata



Awatar użytkownika
malpastaryrower
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 137
Rejestracja: czw paź 26, 2006 20:11
Lokalizacja: będzin
Kontakt:

Post autor: malpastaryrower » śr lis 29, 2006 01:39

no a ja myślałem że to kolejny polski przekręt chyba uprzedzony estem


VWVWVWVWVWVWVWVWVWVWVW

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 242 gości