[MK3] Górne mocowanie amortyzatora

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
bodi11
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 41
Rejestracja: sob paź 15, 2005 13:04
Lokalizacja: warszawa
Kontakt:

[MK3] Górne mocowanie amortyzatora

Post autor: bodi11 » sob lis 25, 2006 22:19

Witam, ostatno byłem na ustawieniu zbieżności, powiedzieli mi że mam górne mocowania amortyzatora dowymiany i w związku z tym nie mogą mi tego ustawić. Pojechałem więc do warsztatu i powiedziano mi że jeżeli się podniesie samochód do góry na podnośniku, to przy porusazeniu sprężyną w VW zawsze wuszulany jest luz ....na mocowaniu. Podpowiedzcie co mam dalej z tym zrobić...
Pozdro
bodi11
Ostatnio zmieniony ndz lis 26, 2006 15:25 przez bodi11, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
vwrych
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 93
Rejestracja: czw mar 09, 2006 20:47
Lokalizacja: człuchów
Kontakt:

Post autor: vwrych » ndz lis 26, 2006 00:31

kolego jak bys wyciagnoł przedni amortyzator tzn jak podniesiesz maske masz 2 kielichy od 2 amortyzatorów jak bys odkrecił sróbe mocujacą amortyzator czyli ta od góry to pod nia jest guma z łóżyskiem i pewnie to masz do wymiany ale oczywiscie jak bedziesz chciał ta gume wymienic to musisz i tak wyciagnac cały amortyzator :okej:



Awatar użytkownika
Fabian LDZ
_
_
Posty: 11385
Rejestracja: pt cze 03, 2005 09:18
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: Fabian LDZ » ndz lis 26, 2006 11:43

musisz wymienić to mocnowanie, czyli tą gumę z łożyskiem którą widzisz jak otworzysz maske



Awatar użytkownika
djtom
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 32756
Rejestracja: wt sty 10, 2006 14:51
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: djtom » ndz lis 26, 2006 11:45

musisz wymienić to mocnowanie, czyli tą gumę z łożyskiem którą widzisz jak otworzysz maske
ile kasy trzeba wsadzic razem z robocizną?


Nocne Mary Squad :partyman:
djtom w 2009 pisze:Sebastian.... gratuluję. :prayer:

Zlot w Nysie na dzień dzisiejszy jest najlepszym zlotem w kraju w całorocznym kalendarzu.

Awatar użytkownika
Paweł Marek
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 26259
Rejestracja: czw lis 18, 2004 22:29
Lokalizacja: Biertowice, Małopolska

Post autor: Paweł Marek » ndz lis 26, 2006 11:46

bodi11 pisze:Pojechałem więc do warsztatu i powiedziano mi że jeżeli się podniesie samochód do góry na podnośniku, to przy porusazeniu sprężyną w VW zawsze wuszulany jest luz ....na mocowaniu
i to raczej jest prawda, skoro twój mechanik wyraźnie stwierdził że łożysko jest ok to możesz mu zaufać.


Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot], Google Adsense [Bot] i 438 gości