[mk1] Podsufitka wlasnej roboty?

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Krzysiek_KG
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 8
Rejestracja: śr lis 22, 2006 23:10
Lokalizacja: Kolobrzeg
Kontakt:

[mk1] Podsufitka wlasnej roboty?

Post autor: Krzysiek_KG » pt lis 24, 2006 02:50

Moja podsufitka jest poszarpana i sie zastanawiam czy jest wykonalne zrobienie czegos kompatybilnego do oryginalnej? Jesli ktos juz to przezywal prosze o podzielenie sie wrazeniami. Chyba ze ktos jest w posiadaniu podsufitki do mk1 i chce niedrogo sprzedac to jestem bardzo zainteresowany.



Awatar użytkownika
Red Erik
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 186
Rejestracja: śr lis 16, 2005 10:56
Lokalizacja: Lubliniec
Kontakt:

Post autor: Red Erik » pt lis 24, 2006 08:53

W jakim stopniu jest uszkodzona ?
Jeżeli jest okleina potargana, poprzecierana to można ją delikatnie zerwać, potem dobry klej i jakaś fajna okleina tapicerska, to materiał naklejony na 2 mm pianke po to by dał się łatwo profilować, popytaj w zakładzie tapicerskim
lub tu
http://sklep.lech.poznet.pl/index.php/cPath/34 :)
Dodatkowo jak będziesz ściągał tapicerke to w miejscach połamanych nałóż siatke zbrojeniową taką jaką się używa przy docieplaniu budynków, naklej ją na kleju montażowym typu Ośmiorniczka lub Pattex, to musi być klej który po wyschnięciu zachowuje elastyczność.
Sam w moim mk2 przerabiałem to i wszystko sie trzyma, wygląda jak z fabryki.
Powodzenia w pracach :okej:


Jak się nie da jak się da

Krzysiek_KG
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 8
Rejestracja: śr lis 22, 2006 23:10
Lokalizacja: Kolobrzeg
Kontakt:

Post autor: Krzysiek_KG » pt lis 24, 2006 16:52

Wielkie dzieki Red Eric. Ten patent z siatka jest calkiem niezly. To jak juz tak sie biore za naprawe to moze przy okazji sobie kolor zmienie bo oryginalny bialy jest przemalowany na czarno. Deska tez mi sie szykuje do malowania i nie wiem na jaki kolor czy na czarny czy jasny brazowy.



Awatar użytkownika
Red Erik
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 186
Rejestracja: śr lis 16, 2005 10:56
Lokalizacja: Lubliniec
Kontakt:

Post autor: Red Erik » sob lis 25, 2006 08:37

Ja bym nie malował, pogadaj z tapicerem lub sam coś wymyśl :)
Moim zdaniem lepiej tapicerke zrobić niż malować, no ewentualnie jak masz kase to flokowanie jest całkiem dobre :)


Jak się nie da jak się da

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 367 gości