[MK II] 1.6 Pn-Czy to wina kostki czy stacyjki??

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

irekczek
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 281
Rejestracja: sob gru 24, 2005 17:34
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

[MK II] 1.6 Pn-Czy to wina kostki czy stacyjki??

Post autor: irekczek » ndz lis 19, 2006 22:02

Witam. jedno napawiłem to drugie siada... a mianowicie.
Przekręcam kluczyk, odpalam auto, odpala nomalnie i w momencie odpalenia puszcam kluczyk aby nie kęcić rozrusznikiem i autko gaśnie kontrolki gasną.. nie wiem czy to wina stacyki czy kostki. Naczytałem się wielu postów i już nie wiem...
Nie chce kupować na darmo stacyjki lub kostki.
Nasówa się następny problem. Widziałem gdzieś kiedyś na forum foto, gdzie było pokazane w którym miejscu trzeba wywiercić dziurke żeby wyciągnąć kostkę.
Następne: gdzie kupię ściągać do stacyjki jeżeli okaże się, że winna jest własnie ona...

Na początku proszę o odpowiedzi jak sprawdzić zy to wina stacyjki czy kostki. DZIĘKUJĘ ZA POMOC, bo pzy odpaleniu muszę chyba z 5 prób podjąc, bo za każdym razem autko gaśnie, dopiero po kilku próbach się udaje.



Awatar użytkownika
Ostry!
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 667
Rejestracja: ndz paź 08, 2006 22:03
Lokalizacja: OP/OK
Kontakt:

Post autor: Ostry! » ndz lis 19, 2006 22:31

Raczej wina styków w stacyjce.. gdzie nawiercić to nie wiem - ale lepiej zrób sobie odpalenie z przycisku. Czyli po przekręceniu kluczyka w miejsce zapalenia kontrolek nie kręcisz dalej a naciskasz przycisk i autko startuje :D


German Car - German Style ;-)
Gofer: http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=153467 Zapraszam
[img]http://img14.imageshack.us/img14/5457/ostry.jpg[/img]

irekczek
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 281
Rejestracja: sob gru 24, 2005 17:34
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: irekczek » ndz lis 19, 2006 23:11

hm.. no wlasnie rozne opinie byly w postach jak czytalem..
i juz sam nie wiem co robic... czekam na dalsze opinie co do wymiany kostki i stacyjki...



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 428 gości