MK1 1,8 GTI układ chłodzenia

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

woozie_2x_men
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 18
Rejestracja: pt lis 17, 2006 00:03
Lokalizacja: gorzów wlkp.

MK1 1,8 GTI układ chłodzenia

Post autor: woozie_2x_men » sob lis 18, 2006 13:45

witam wszystkich mam ogromny problem 4 miesiące temu spuszczono wodę z chłodnicy teraz po zakończeniu malowania probowałem odpalić autko i dzieją się straszne rzeczy coś jest z układem chłodzenia nalałem wody i po dosłownie kilku min jak silnik uruchomiłem woda bardzo się nagrzewa węże górne do termostatu od termostatu wąż zimny pomyślałem ze termostat padł wykręciłem i sprawdziłem otwiera się (jak spuszczałem płyn to był on bardzo brudny - ciemny brąz- czy to może wskazyważ że pękła uszczelka pod głowicą) , ponownie nalałem wody odpaliłem silnik i znów to samo gorące węże, jakiś dymek a chłodnica i wąż dolny zimne. wkurzyłem się postanowiłem wymontować termostat i uruchomić silnik bez niego . okazało się żę woda nadal sie grzeje tylko teraz jeszcze na chłodnicy bardzo proszę o pomoc bo już nie mam siły :crazy:


AgenT

Kand
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 360
Rejestracja: sob kwie 29, 2006 12:18
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Post autor: Kand » sob lis 18, 2006 14:10

Czy przypadkiem nie używałeś kiedyś jakiegoś środka do uszczelniania chłodnicy? Wychodzi na to że może chłodnica jest przypchana albo jakiś przewód Zobacz czy wszystko jest prawidłowo popodłączane



woozie_2x_men
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 18
Rejestracja: pt lis 17, 2006 00:03
Lokalizacja: gorzów wlkp.

Post autor: woozie_2x_men » sob lis 18, 2006 14:20

tak dawno temu jakieś 8 lat było coś wlewane ale pójdę jeszcze przepłukac chłodnicę i odezwę się jaki skutek
thx


AgenT

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 103 gości