[mk3] 1.8 czy zamarza odma?

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Peterus
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 185
Rejestracja: ndz sty 02, 2005 02:25
Lokalizacja: Gdansk
Kontakt:

[mk3] 1.8 czy zamarza odma?

Post autor: Peterus » wt lis 14, 2006 23:38

Witam all!!
Wlasnie pare dni temu kupilem nowego golfika 3 :)Mialem poprzednio tez 3, ale 1.6 ABU zmienilem na wersje GT special z silnikiem 1.8 ADZ i moje pytanie dotyczy odmy.Czy w tym silniku tez sie pojawia problem zatykanej odmy w zime?Bo w moim rok temu mi sie to stalo nie nie chce tez tego miec jak juz tutaj pisal kolega ze chce sie ustrzec to ja profilaktycznie chce sie spytac czy mam czego sie obawiac:)Silnik zazwyczaj mam dogrzany bo jezdze przewaznei ok 20 km w jedna strone na uczelnie albo do dzieewczyny:)

Pozdrawiam all



Awatar użytkownika
Paweł Marek
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 26259
Rejestracja: czw lis 18, 2004 22:29
Lokalizacja: Biertowice, Małopolska

Post autor: Paweł Marek » wt lis 14, 2006 23:53

Chyba nikt nie słyszał o tym w 1,8 i 2,0. Ja sobie owszem przeczyściłem przewód odmy rok temu, przy przebiegu 250 tys km. Było tylko trochę syfu na ściankach.


Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

Peterus
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 185
Rejestracja: ndz sty 02, 2005 02:25
Lokalizacja: Gdansk
Kontakt:

Post autor: Peterus » śr lis 15, 2006 00:10

Tak tez mi sie wydawalo bo czytam forum i tez nei spotkalem sie z tym, ale wolalem spytac:) Dzieki za odpowiedz



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 357 gości