<Jetta III 2,0 GLS> Przepływomierz powietrza

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
trepu
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 6
Rejestracja: pt paź 20, 2006 00:28
Lokalizacja: Otwock
Kontakt:

<Jetta III 2,0 GLS> Przepływomierz powietrza

Post autor: trepu » wt lis 14, 2006 01:29

Witam.
Czy ma ktoś może schemat instalacji elektrycznej i opis tego co pojawia sią na cztero pinowej kostce przepływomierza powietrza do tego modelu? Najbardziej zależy mi na tym co jest na wtyczce dochodzącej do przepływomierza. Nie wiem czy siadł sam przepływomierz czy mam problem z instalacją el;ektryczną. Numer przepływki to 037 906 461
Z góry dzięki



cosmaty1986
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 113
Rejestracja: ndz paź 16, 2005 23:31
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Post autor: cosmaty1986 » wt lis 14, 2006 02:40

Z tego co wiem to Jetta III to jest Vento. A schematy nie tylko elektryczne są ''przyklejone'' do działu techniczne...



Awatar użytkownika
Paweł Marek
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 26259
Rejestracja: czw lis 18, 2004 22:29
Lokalizacja: Biertowice, Małopolska

Post autor: Paweł Marek » wt lis 14, 2006 18:30

Twoje auto jest na wtrysku Motronika, ktory w europejskcih MK3 był montowany tylko w 1.4. Nie znalazłem żadnej dokumentacji konkretnie do wtrysku Twojego auta, ale sądzę że mógłbyś zacząć od podpięcia pod komputer diagnostyczny. O ile ten amerykanin da się w ten sposób zdiagnozować. Trzeba by szukać na forum amerykańskich o nim więcej.

[ Dodano: Wto Lis 14, 2006 5:37 pm ]
Acha. W Motronicu niema typowego przepływomierza. Jego rolę pełni czujnik MAP czyli po prostu miernik ciśnienia powietrza w kolektorze dolotowym.


Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 333 gości