[MK3 1.8] Podłoga (osłona) pod silnik

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

netwalker
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 21
Rejestracja: pn lis 14, 2005 21:06
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

[MK3 1.8] Podłoga (osłona) pod silnik

Post autor: netwalker » pt lis 10, 2006 19:58

Witam wszystkich forumowiczów. Ostatnio myślałem o założeniu na zimę podłogi pod silnik do mojego Golfa. Ze względów praktycznych oczywiście, a ostatnio przekonał mnie do tego znaleziony martwy szczur pod maską (na kielichu amora), przyniesiony zapewne przez kota :). Ale do rzeczy - czy ktoś z Was rozwiązał już problem z założeniem podłogi do benzyny. Wiem że fabrycznie podłoga zakładana był tylko w dieslu - pas przedni w dieslu posiada dodatkowo od spodu plastik z tłoczeniami w które wsuwana jest właśnie podłoga silnika. Sprzedawane osłony standardowo posiadają od frontu właśnie prostokątne nacięcia które właśnie wsuwane są w przedni pas. Golf z silnikiem benzynowym nie posiada wspomnianej plastikowe listwy, będącej integralną częścią przedniego pasa. I tutaj moje pytanie - czy ktoś z Was uporał się z tym problemem? Dzięki z góry za sugestie.
Ostatnio zmieniony pt lis 10, 2006 22:15 przez netwalker, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
Duber
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 10830
Rejestracja: pt sie 26, 2005 20:30
Lokalizacja: FSW

Post autor: Duber » pt lis 10, 2006 20:03

ja bym sprawdzil na allegro tam sa te oslony i moze sa do benzyniakow osobne bo napewno nie tylko ty miales ten problem

[ Dodano: Pią Lis 10, 2006 19:05 ]
http://moto.allegro.pl/item138903043_os ... zyna_.html



Awatar użytkownika
collo
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 301
Rejestracja: sob sty 01, 2005 18:06
Lokalizacja: Gdansk
Kontakt:

Post autor: collo » pt lis 10, 2006 20:18

tez jestem taka oslona zainteresowany, po tym jak zobaczyłem ze siersciuchy :grrr: bawiły sie pod maska i pogryzły mi przewód od chłodnicy.



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 296 gości