spray do przyciemnienia lamp??

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Brzoza Krk
Turbo Inside
Turbo Inside
Posty: 119
Rejestracja: śr lut 16, 2005 15:26
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Brzoza Krk » śr mar 02, 2005 10:15

To ja Wam życzę wszystkim powodzenia na przeglądzie albo podczas kontroli drogowej!Mi za to raz zabrali dowód rejestracyjny i musiałem zwykłe lampy kupić....Faktem jest że miałem całe czarne....No i tak szczerze to przysprejowane lampy świecą gorzej niż zwykłe....


T o M

Brzoza Krk
Turbo Inside
Turbo Inside
Posty: 119
Rejestracja: śr lut 16, 2005 15:26
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Brzoza Krk » śr mar 02, 2005 10:15

To ja Wam życzę wszystkim powodzenia na przeglądzie albo podczas kontroli drogowej!Mi za to raz zabrali dowód rejestracyjny i musiałem zwykłe lampy kupić....Faktem jest że miałem całe czarne....No i tak szczerze to przysprejowane lampy świecą gorzej niż zwykłe....


T o M

Awatar użytkownika
Gwiazdor
_
_
Posty: 3415
Rejestracja: sob gru 11, 2004 19:55
Lokalizacja: TK/WW
Kontakt:

Post autor: Gwiazdor » śr mar 02, 2005 10:46

No jak ktoś robi smołe z lamp to nic dziwnego że nie świecą. Ja już przeszedłem 2 razy badanie techniczne, kontrole policyjne (nawet ze zmostkowanym światłem postojowym ze światłem przeciwmgilenym - mam założone tam żarówki 5W a do postojówek 10W i świeci jednakowo) i do niczego się nie doczepili.

Jak zrobisz profesjonalnie to niewiele się różnią od Helli (no chyba że z bliska)

U mnie świecą luksusowo i wsteczny i kierunki. Bez problemu widać nawet w ostre słońce.
Po dodaniu lakieru bezbarwnego góra i dół ma taki sam połysk.

Także profesjonalne podejście do tematu i jest wszystko zgodne z prawem.
A lakier bezbarwny kosztuje może z 8zł a efekt daje super.


Obrazek

Awatar użytkownika
marceliii
Forum Master
Forum Master
Posty: 1009
Rejestracja: czw sty 13, 2005 00:41
Lokalizacja: Śląsk
Kontakt:

Post autor: marceliii » śr mar 02, 2005 11:02

No ja mam lampy przyciemniane hella,ale chciałbym jeszcze troszke zciemnić bo tak troszke przebija ten pomarańcz.
dziś kupie żarówki i zrobie tak jak ty z tymi przeciwmgielnymi,tylko przypuszczam że cały czas ci świeci kontrolka od przeciwmgielnych?
Chociaz z drugiej strony cały czas się zastanawiam czy to ma sens,bo klosze od postojowych świeca w paski,a od przeciwmgielnych normalnie,ciekawe jaki efekt będzie?
A co jak będziesz chciał halogenów użyć?
Może lepiej zmostkować halogeny ze sopem?
:)


No cóż , na sprzedaż
:(

Awatar użytkownika
emge
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 44
Rejestracja: wt lut 08, 2005 20:16
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: emge » śr mar 02, 2005 11:31

marceliii pisze:No ja mam lampy przyciemniane hella,ale chciałbym jeszcze troszke zciemnić bo tak troszke przebija ten pomarańcz.
I tak zostaw. Nie profanuj tych swiatel, przynajmniej widac, ze oryginaly. Nie jeden by sie z toba zamienil.



Awatar użytkownika
Gwiazdor
_
_
Posty: 3415
Rejestracja: sob gru 11, 2004 19:55
Lokalizacja: TK/WW
Kontakt:

Post autor: Gwiazdor » śr mar 02, 2005 12:04

:grin: U mnie nie swieci kontrolka bo przerobione mam na diody i zarówki tam nie wstawiałem. Tylko podświetlenie klawisza.

Efekt dla mnie może być. Mam inaczej niż inni i szczerze mówiąć to jak założysz w postój 10W a w przeciwmgłowy 5W to jakoś te paski nie rzucają się w oczy.

A 21W zarówkę zawsze woże w razie czego jakby policaje czy mgła. Odpinam kabelek wkładam żarówkę i jest jak dawniej.

Zresztą jak masz taki zestaw to nawet podczas lekkeij mgły dobrze widać lampy.

P.S. Nie maluj oryginałków. Jak Ci nie pasują to kup zwykłe ja chętnie od Ciebie je odkupie :hmm:


Obrazek

Dario
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 35
Rejestracja: pn paź 18, 2004 12:10
Lokalizacja: Klukowo
Kontakt:

Post autor: Dario » śr mar 02, 2005 22:05

Ja mam orginalnie przyciemniane helle i też gliniarze się do mnie przyczepili. dowodu nie zabrali ale powiedzieli żebym zmienił. Chyba ich pogięło :).



Awatar użytkownika
AEM
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 282
Rejestracja: pn lis 01, 2004 19:16
Lokalizacja: Wieluń
Kontakt:

Post autor: AEM » śr mar 02, 2005 22:19

jak masz orginały to niech się cmokną (jak se sięgną! :rotfl: )


Jak jadę to nie piję - za dużo się rozlewa!

Awatar użytkownika
Gwiazdor
_
_
Posty: 3415
Rejestracja: sob gru 11, 2004 19:55
Lokalizacja: TK/WW
Kontakt:

Post autor: Gwiazdor » śr mar 02, 2005 22:27

Dario pisze:Ja mam orginalnie przyciemniane helle i też gliniarze się do mnie przyczepili. dowodu nie zabrali ale powiedzieli żebym zmienił. Chyba ich pogięło :).
No parodia. Policaje to już sami nie wiedzą czego się mają czepiać. Niedługo to za malowane zderzaki będą dawać mandat jak ktoś Sobie pomaluje nie tak jak oni by chcieli :rotfl:


Obrazek

Awatar użytkownika
MrSalieri
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 833
Rejestracja: wt gru 28, 2004 18:06
Lokalizacja: Okolice Krakowa
Kontakt:

Post autor: MrSalieri » ndz mar 20, 2005 13:30

A powiedzcie mi panowie bo przeczytalem caly temat i nie widze odpowiedzi czy te pomalowane lampki ta farba w spreyu moza kiedys przywrocic do postaci oryginanej. Gdzies na allegro na jakiejs aukcji farby do lamp bylo napisane ze mozna to pozniej zmyc rezpouszczalnikiem czy czyms podobnym. Prawda to ?



Awatar użytkownika
marceliii
Forum Master
Forum Master
Posty: 1009
Rejestracja: czw sty 13, 2005 00:41
Lokalizacja: Śląsk
Kontakt:

Post autor: marceliii » ndz mar 20, 2005 14:08

Jasne że można,niektóre łatwiej a inne trudniej,ale zejdzie.
:D


No cóż , na sprzedaż
:(

Awatar użytkownika
PitrekT
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 517
Rejestracja: wt sty 11, 2005 20:31
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: PitrekT » ndz mar 20, 2005 17:09

Na allegro można kupić także folie do przyciemnienia lamp.Dostępne są różne kolory np.czerwona,czarna.Czy ktoś może próbował przyciemnić lampy taką folią?



Awatar użytkownika
marceliii
Forum Master
Forum Master
Posty: 1009
Rejestracja: czw sty 13, 2005 00:41
Lokalizacja: Śląsk
Kontakt:

Post autor: marceliii » śr kwie 06, 2005 20:43

Kurcze nigdzie nie umie znaleźć tego bezbarwnego lakieru,to ma być jakiś specjalny do lamp czy normalny lakiero do samochodów bezbarwny,i gdzie go szukać?
:)


No cóż , na sprzedaż
:(

Awatar użytkownika
MrSalieri
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 833
Rejestracja: wt gru 28, 2004 18:06
Lokalizacja: Okolice Krakowa
Kontakt:

Post autor: MrSalieri » śr kwie 06, 2005 23:34

marceliii pisze:Kurcze nigdzie nie umie znaleźć tego bezbarwnego lakieru,to ma być jakiś specjalny do lamp czy normalny lakiero do samochodów bezbarwny,i gdzie go szukać?
:)
Moze cos takiego http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=46152665



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 83 gości