[MK 3] Brudne paliwo

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

adamek007
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 35
Rejestracja: czw sty 13, 2005 16:02
Lokalizacja: Kuropatnik
Kontakt:

[MK 3] Brudne paliwo

Post autor: adamek007 » wt mar 01, 2005 12:53

witam

ostatnio zdarzyło mi się zalać troche zanieczyszczonego paliwa do baku, i jakiś farfocel przytkał mi gdzies dopływ paliwa, bo jak dłużej przytrzymam go na wysokich obrotach zaczyna mu brakować paliwa. Czy miał już ktoś podobny przypadek? Gdzie ewentualnie może znajdowac się zator (90% filtr paliwa ale gdzie pozostałe 10%)? Gdzieś słyszałem że w golfach jest dodatkowy filtr paliwa przy baku prawda to? Czy opłaca się robić płukanie baku czy liczyć na to że wszystko wyciągnie do filtra, jak tak to jak się od tego zabrać.
Z góry dzięki za wszelkie rady.

pozdrawiam



Awatar użytkownika
miomio1
Cool Europe GL
Cool Europe GL
Posty: 790
Rejestracja: czw gru 30, 2004 23:33
Lokalizacja: Mragowo
Kontakt:

Post autor: miomio1 » wt mar 01, 2005 17:15

jest filterek jeszcze węglowy ale go się nie wymienia , a przy baku po stronie pasażera jest filtr paliwa powinien on wyłapać wszystkie zanieczyszczenia , może już go masz zabrudzonego i musisz go wymienić



adamek007
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 35
Rejestracja: czw sty 13, 2005 16:02
Lokalizacja: Kuropatnik
Kontakt:

Post autor: adamek007 » śr mar 02, 2005 09:19

a do tego filtra przy baku można dostać się od wewnątrz czy trzeba włazić pod auto?



Awatar użytkownika
orzel12
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 279
Rejestracja: pn gru 20, 2004 02:08
Lokalizacja: szczecin
Kontakt:

Post autor: orzel12 » śr mar 02, 2005 15:18

poautko trzeba sie wslizgnac niestety ale bardziej proponuje gdzies na kanal pojechac nie ma wtedy takiej gimnastyki i latwiejsze dojscie do srubek ktore nieraz nie chca sie odkrecic tak latwo



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 129 gości