[MK2] Swap z Jetty 16V - prosba o pomoc w ocenie sytuacji

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

wojtek_sari
Forum Master
Forum Master
Posty: 1229
Rejestracja: ndz lip 23, 2006 08:55
Lokalizacja: śląskie
Kontakt:

[MK2] Swap z Jetty 16V - prosba o pomoc w ocenie sytuacji

Post autor: wojtek_sari » czw lis 09, 2006 20:35

Sprawa wyglada tak: Kumpel ma na sprzedaz Jette 1,8 16V Gti DOHC, z wyposarzenia ma skore orginalna na kubelkach, wspomaganie, miekka deske. Jest tam instalacja LPG II generacji, ats 14", szerokie zdesie, nakladki na progi i nadkola chyba od Gti i to by bylo na tyle. Koles chce za nia 3000 tak jak stoi. Moje pytanie brzmi czy oplaca sie kupic ta jette i przelozyc silnik,skrzynie, wiazke, wydech, wspomaganie, tylnia belke i instalacje LPG do golfa czy lepiej poszukac jakiegos orginalnego Gti 16V w MK2? Za ile moge sprzedac karoserie, wnetrze caly przod i tyl? Poprostu czy nie przeplace kobinujac w ten sposob?? Dzieki za podpowiedzi i pozdrawiam
Ostatnio zmieniony czw lis 09, 2006 20:37 przez wojtek_sari, łącznie zmieniany 1 raz.


Moje Sviro ;) - www.facebook.com/greenscirocco

Awatar użytkownika
bongo
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 7767
Rejestracja: sob wrz 17, 2005 19:58
Lokalizacja: Londyn
Kontakt:

Post autor: bongo » czw lis 09, 2006 20:38

wojtek_sari pisze:Poprostu czy nie przeplace kobinujac w ten sposob??
Raczej nie....



Awatar użytkownika
rysiektr
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 6202
Rejestracja: ndz paź 22, 2006 23:49
Lokalizacja: Minczewo/Warszawa
Kontakt:

Post autor: rysiektr » czw lis 09, 2006 20:49

chce Ci sie przekladac???ja bym jettka jezdzil.posadzil ja na glebie wypoler :food: owal zalozyl audio i smigal.



lechu93
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 39
Rejestracja: śr cze 14, 2006 20:36
Lokalizacja: puck

Post autor: lechu93 » czw lis 09, 2006 20:50

napisze Ci tak:

wez to i sie nie zastanawiaj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ja kupilem taki silnik niby kompletny i wogole, a prawda jest taka ze nie byl i musialem zalatwiac rozne rzeczy, a najwiecej szukania jest z *#cenzura#* i kazda z rzeczy kosztuje wiecej niz wszystko mw komplecie. A tu masz wszystko z tego co piszesz i powinno to szybko pojsc komus kto ma troche pojecia, bo to tez wazne. Ja np. dalem to robic partaczom i tylko mi dopieprzyli silnik i nic z tego nie wyszlo, teraz robi to chlop ktory wydaje sie ze ma pojecie i wierze ze wkoncu bede jezdzil bo czekam juz ponad 5miesiecy. Silnik ten wkladam do mkIII.

jakby co to pisz bo teraz mam juz jakies pojecie na temat tego motoru, jak bede mogl napewno pomoge, a reszte gratow napewno sprzedaz i na tym nie stracisz. A pomysl czy nie lepiej sprzedac auta i poprostu kupic KR-a? bo to tez pomysl:)


pozdrawiam

pozdrawiam


kaszub:)

wojtek_sari
Forum Master
Forum Master
Posty: 1229
Rejestracja: ndz lip 23, 2006 08:55
Lokalizacja: śląskie
Kontakt:

Post autor: wojtek_sari » czw lis 09, 2006 21:03

rysiektr, myslalem o tym i jeszcze zalozyc przod Mk2 ale jetka ma lipny lakier i troche bysie przydalo polakierowac;/


Moje Sviro ;) - www.facebook.com/greenscirocco

Awatar użytkownika
rysiektr
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 6202
Rejestracja: ndz paź 22, 2006 23:49
Lokalizacja: Minczewo/Warszawa
Kontakt:

Post autor: rysiektr » czw lis 09, 2006 23:23

słuchaj mistrzu....jesli masz ta jetke w jako takim stanie to moim zdaniem lepij byloby ja polakierowac i ewentualnie przy okazji powymieniac progi czy cos zaspawac zaszpachlowac....niz masz bawic sie w przekladke do golfa bo tam tez musialbys za jakis czas cos malowac lub np; zaspawac klamki lub klape.....dochodzi masa innych problemow i kasy ktora musialbys niepotrebnie wydac...takie jest moje zdanie....mamy przciez pomagac sobie :okej: :okej:



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 209 gości