ogrzewanie tylnej szyby a wycieraczka

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
Ciapul
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 7
Rejestracja: wt wrz 21, 2004 21:33
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

ogrzewanie tylnej szyby a wycieraczka

Post autor: Ciapul » wt mar 01, 2005 23:52

nio problem wyglada nastepujaco:
po ostatnich mrozach stala sie nastepujaca rzecz: kiedy wlanczam ogrzewanie tylnej szyby zaczyna pracowac wycieraczka wczesniej wszystko bylo ok nie wiem czy to przekaznik czy cos innego z gory dzieki za odp



Awatar użytkownika
AEM
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 282
Rejestracja: pn lis 01, 2004 19:16
Lokalizacja: Wieluń
Kontakt:

Post autor: AEM » śr mar 02, 2005 00:12

musisz mieć jakieś zwarcie. Zobacz lewą przelotkę z nadwozia do klapy bagażnika. Tam lubi kabel pęknąć ale może się zwarło.


Jak jadę to nie piję - za dużo się rozlewa!

Awatar użytkownika
vorlog
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 300
Rejestracja: czw sty 27, 2005 00:17
Lokalizacja: Dąbrowa Tarnowska

Post autor: vorlog » śr mar 02, 2005 00:22

AEM pisze:musisz mieć jakieś zwarcie. Zobacz lewą przelotkę z nadwozia do klapy bagażnika. Tam lubi kabel pęknąć ale może się zwarło.
Potwierdzam, często usuwałem takie problemy w Golfach, tam kable są wyjątkowo do dupy poprowadzone, promień załamania bardzo ciasny, jeszcze usztywnione przez koszulkę z twardego tworzywa i sklejone jakimś glutem.
Przy okazji można te przewody przedłużyć i nasunąć (przed połączeniem) miękki wężyk zamiast tej rury.


Golf i Kałasznikow powstały na bazie tej samej filozofii-prostota, niezawodność i swoista elegancja...

Qwerty.tarnow

Post autor: Qwerty.tarnow » śr mar 02, 2005 12:47

Też to ostatnio zauważyłem u siebie. A co lepsze - włączając ogrzewanie to wycieraczka zaczyna pracować płynnie. Jeśli zaś włączę ją normalnie, to chodzi takimi przerywanymi cyklami, że zrobi 1/3 ruchu i zatrzymuje się i po 10 sekundach dalej rusza i znowu się zarzymuje w na środku szyby.
Teraz przynajmniej wiem, gdzie szukać. :-)



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 193 gości