MK4 wewnętrzne oświetlenie

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

GHOST197
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 17
Rejestracja: pt lip 14, 2006 01:44
Lokalizacja: Śląsk , Podbeskidzie

MK4 wewnętrzne oświetlenie

Post autor: GHOST197 » wt lis 07, 2006 22:21

Witam.

Mam problem a dotyczy on wewnętrznego oświetlenia, które to cały czas się świeci pomimo zamkniecia drzwi i włączenia zapłonu.
Chcę dodać, że lampki w drzwiach gasną po zamknięciu drzwi natomiast wewnetrzne oświetlenie cały czas świeci.
Czytałem rowżne tematy dotyczące oświatlenia i interesuje mnie czy lampka w drzwich jest zapalana przez czujnik w zamku a jeżeli tak to czemu nie reaguje na ten czujnik oświatlenie wnętrza.
Jeżeli ktoś ma jakiś pomysł na tą bolączkę to proszę o pomoc.

Problem zaczął się w dniu wczorajszym. Czy może to być problem wilgotności powietrza i trzeba by postawić Gofra w ogrzewanym garażu?



milek72
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 108
Rejestracja: pt paź 27, 2006 00:21
Lokalizacja: OPOLE
Kontakt:

Post autor: milek72 » wt lis 07, 2006 22:24

A może masz przełącznik włączony nad głową że ma cały czas świecić - przesuń go maxymalnie w prawo to będzie działał tylko po otwarciu drzwi



GHOST197
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 17
Rejestracja: pt lip 14, 2006 01:44
Lokalizacja: Śląsk , Podbeskidzie

Post autor: GHOST197 » wt lis 07, 2006 22:26

Niestety przełącznik jest w pozycji otwarte drzwi.

Widziałem ten przełącznik i wg mnie nie powinien on robić żadnych problemów ponieważ lampka w drzwiach się normalnie zachowuje. No chyba, że wewnątrz zamka jest jeszcze jeden przełącznik którego nie widziałem.
Jutro rozbiorem szwagrowi jego zamek na części 1-sze i zobacze co w nim siedzi? :satan:

[ Dodano: 09 Lis 2006 00:00 ]
Problem z oświetleniem w 50 % załatwiony.
Mikrowyłącznik w drzwiach jest dobry, lampka wewnętrzna zaczęła działać prawidłowo ( sama się naprawiła ), mechanik wykasował błędy Vagiem i jest na razie ok :okej: , jednak powiedział mi, że może to być problem z kablami prowadzącymi do sterownika od elektrycznych szyb i oświetlenia wnętrza i elektr. lusterek, który to ma znajdować się pod dywanikiem przy fotelu kierowcy lub pod stopką na lewą nogę.
Dlatego mam teraz pytanie, czy ktoś już miał taki problem ???



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 444 gości