[mk2] opis wtyków licznika

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
misha-gsm
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 96
Rejestracja: sob maja 06, 2006 11:32
Lokalizacja: Łorsow
Kontakt:

[mk2] opis wtyków licznika

Post autor: misha-gsm » wt lis 07, 2006 10:05

Witam mam prozbe niemoge znalesc opisu do tych pinów z zegarów mam 2 wtyczki pod obrotomierzem mam wskaznik paliwa i temperature na guze mam ekonomizer na dole zegarek nie MFA mam 5 dodatkowych zegarów i chce zalozyc dodatkowy poziom paliwa bo orginalny jakos w kulki leci jak ktos ma to dajcie link lub na mejla mishafso@wp.pl pozdrawiam serdecznie i dziekuje z góry


Projekt Jetta II Fire&Ice

Awatar użytkownika
misha-gsm
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 96
Rejestracja: sob maja 06, 2006 11:32
Lokalizacja: Łorsow
Kontakt:

Post autor: misha-gsm » wt lis 07, 2006 21:07

Witam heh dzis wyjelem zegaryi sie zdziwilem jest jedna ta durza i druga i jest tam z 6 pinów taka mala niewiem co to za model widzial ktos takie cos


Projekt Jetta II Fire&Ice

Awatar użytkownika
sGARY
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 389
Rejestracja: ndz kwie 03, 2005 00:00
Lokalizacja: Gdynia, Wejherowo

Post autor: sGARY » wt lis 07, 2006 23:41

to ja sie podlacze potrzebuje porade jak przerobic wiazke zegarow 2 wtykow na 1 wtyk!??
u mnie w golfie mam 2 wtyczki a kupilem licznik na jedna wtyczke! na stronie jest porada ale nie pelna :( ma ktos taka porade?? PILNE!



Awatar użytkownika
yank
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 613
Rejestracja: śr lut 15, 2006 09:25
Lokalizacja: Zebrzydów/Świdnica
Kontakt:

Post autor: yank » śr lis 08, 2006 14:14

z tą przróbką z dwoch wtyczek na jedną to ciężjko, sam też długo szukałem. z tego co wiem podjedź do elektryka każdy powinien ci to przerobic, jak sie pytałem to nie było problemu oprócz takiego że chcieli 50-70zł za tą usługe, pozatym uwazam że nie warto przerabiać...sprzedaj go i kup na jedna wtyczke . pełno takich na allegro...



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 460 gości