mk2 maglownica

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

phary
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 31
Rejestracja: śr wrz 06, 2006 13:47
Lokalizacja: mazowieckie

mk2 maglownica

Post autor: phary » pt lis 03, 2006 11:26

mam golfa ze wspomaganiem i zaczoł mi sie wylewć płyn z maglownicy,góra przy wieloklinie,a mam maglownice od golfa bez wspomagania,czy jast możliwość przełożenia czy lepiej naprawiać ta starą?

pozdrawiam



luckash
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 317
Rejestracja: czw gru 08, 2005 19:55
Lokalizacja: Bartniczka
Kontakt:

Post autor: luckash » pt lis 03, 2006 13:51

phary pisze:mam golfa ze wspomaganiem i zaczoł mi sie wylewć płyn z maglownicy,góra przy wieloklinie
więc puścił uszczelniacz (u mnie też leciało a nie mogłem dostać odpowiedniego uszczelniacza proponowali mi zamiennik ale wył zbyt wysoki i nie można było wsadzić później zabezpieczenia) albo leci w środku wałka z wieloklinem jest jeszcze mniejszy z oringiem.
phary pisze:mam maglownice od golfa bez wspomagania,czy jast możliwość przełożenia czy lepiej naprawiać ta starą?
Nic nie pasuje od tej bez wspomagania bo też próbowałem, musiałem skombinować drugą a na czas szukania zdjąłem pasek z pompy i spuściłem płyn bo strasznie ciężko kier chodziła
pozdrawiam :bigok:
aha i zwykła bez problemu pasuje



phary
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 31
Rejestracja: śr wrz 06, 2006 13:47
Lokalizacja: mazowieckie

Post autor: phary » pt lis 03, 2006 14:24

dzięki-mam nadzeje że w warsztacie niebęzie to duży koszt naprawy

aha i zwykła bez problemu pasuje-to pasuje czy nie :crazy:



luckash
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 317
Rejestracja: czw gru 08, 2005 19:55
Lokalizacja: Bartniczka
Kontakt:

Post autor: luckash » pt lis 03, 2006 15:02

Gdyby w rolę wchodziło przełożenie całej kolumny w miejsce tej ze wspomaganiem to pasuje, a jak wziąść częsci to nie pasują:)



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 287 gości