mk2 sprzęgło a drgania silnika

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

maciej red
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 43
Rejestracja: wt paź 17, 2006 11:48
Lokalizacja: Grudziądz

mk2 sprzęgło a drgania silnika

Post autor: maciej red » pt lis 03, 2006 08:41

golfa 2 mam od niedawna.występują drgania silnika w czasie jazdy też to czuć czy może to mieć związek z szarpiącym przy wyłączaniu sprzęgłem ,czy istnieje tam możliwość zaistnienia niewyważonej masy powodującej drgania.mam uszkodzoną poduszke hydrauliczną pod silnikiem przymierzam sie do jej wymiany ona też może stanowić przyczynę,chociaż wątpię że ma wpływ w czasie jazdy.proszę o podpowiedż


maciej

luckash
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 317
Rejestracja: czw gru 08, 2005 19:55
Lokalizacja: Bartniczka
Kontakt:

Post autor: luckash » pt lis 03, 2006 09:42

maciej red pisze:golfa 2 mam od niedawna.występują drgania silnika w czasie jazdy też to czuć czy może to mieć związek z szarpiącym przy wyłączaniu sprzęgłem ,czy istnieje tam możliwość zaistnienia niewyważonej masy powodującej drgania.mam uszkodzoną poduszke hydrauliczną pod silnikiem przymierzam sie do jej wymiany ona też może stanowić przyczynę,chociaż wątpię że ma wpływ w czasie jazdy.proszę o podpowiedż
Znałem taki przypadek ale w Citroenie AX.... I powód był jak sie okazało prosty bo popuściły sie śruby łączące silnik ze skrzynią (jakim cudem). Bo już tak było jak by silnik miał sie za chwilę urwać.

Może być rozwalona tarcza sprzęgła, bo w niej te sprężynki powtrzymują szarpnięcia.
Ale najpierw usuń problem z poduszką.
pozdrawiam:)



maciej red
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 43
Rejestracja: wt paź 17, 2006 11:48
Lokalizacja: Grudziądz

Post autor: maciej red » pt lis 03, 2006 10:00

dzięki ,silnik jeszcze się trzyma skrzyni


maciej

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 324 gości