[MkIV] Problem z podświetleniem pokręteł ogrzewania

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

milek72
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 108
Rejestracja: pt paź 27, 2006 00:21
Lokalizacja: OPOLE
Kontakt:

[MkIV] Problem z podświetleniem pokręteł ogrzewania

Post autor: milek72 » sob paź 28, 2006 18:56

Witam wszystkich
Zauważyłem dzisiaj w swoim golfiku że mi nie świecą w nocy pokrętełka. Jak mam się zabrać do rozebrania tego ustrojstwa. Jestem elektromechanikiem z zawodu to sobie na pewno poradzę - tylko trzeba jakoś zacząć.
Drugie pytanie brzmi w którym miejscu znajdują się wszystkie przekaźniki w tym autku??
Mam go dopiero 3 dni także dopiero się go uczę :)
Może ktoś ma całą książkę obsługi w wersji elektronicznej razem e schematami elektrycznymi instalacji ??
Pozdrawiam :okej:



Awatar użytkownika
inek01
Lord GTI
Lord GTI
Posty: 3686
Rejestracja: pn sty 09, 2006 23:08
Lokalizacja: Ciechanów

Post autor: inek01 » sob paź 28, 2006 19:01

Witamy na forum.
http://vw2.info/vwforum/porady/wymiana.html
W technicznym masz podwieszone tematy z instrukcjami/ksiazkami obslugi...



milek72
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 108
Rejestracja: pt paź 27, 2006 00:21
Lokalizacja: OPOLE
Kontakt:

Post autor: milek72 » sob paź 28, 2006 19:14

Super opisik :)
Już mi się tu podoba
Wielkie dzięki :pub:

Prosiłbym jeszcze o info w którym miejscu znajdują się wszystkie przekaźniki w tym autku??



Awatar użytkownika
grzechu2410nn
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 506
Rejestracja: ndz lut 26, 2006 20:41
Lokalizacja: Grudziądz
Kontakt:

Post autor: grzechu2410nn » sob paź 28, 2006 20:47

szukanie nie gryzie


z kucharskimi pozdrowieniami Grzegorz Dziedzic

krzysiek.domini
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 10
Rejestracja: pt mar 18, 2005 12:05
Lokalizacja: koszalin

Post autor: krzysiek.domini » śr lis 01, 2006 14:21

konsolki nie trzeba wyciągać tylko przy pomocy kombinerek i szmatki wyjmij środkowe pokrętło i tam nasz już dostęp do zaróweczki

[ Dodano: Sro Lis 01, 2006 13:23 ]
tera widze ze ten temat juz by l poruszany poszukaj a znajdziesz



pingu
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: ndz sie 13, 2006 09:28
Lokalizacja: M-ce

Post autor: pingu » śr lis 01, 2006 16:45

mam taki sam problem tylko że umnie coś nie łaczy z tyłu na kostce(ponieważ jeśli np.poruszam pokrętłami to sie zapala oraz jak wyciągłem radio i dotykam kostki z tyłu to też się zapala) tylko nie bardzo wiem jak sie do niej dostać a całego panelu rozebranie zajeło by dużo czasu. jest jakis sposób bez rozbierania całego panelu dostać się do tyłu (kostki) bo podejrzewam że coś się tam rozlutowało



greg

Post autor: greg » śr lis 01, 2006 17:22

milek72 pisze:Drugie pytanie brzmi w którym miejscu znajdują się wszystkie przekaźniki w tym autku??
przekaźniki masz w lewo skos w dół od kierownicy żeby je zobaczyć trzeba odkręcić torxy łączące osłonę górną z poziomą osłoną nad pedałami gazy sprzęgła i hamulca. potem wyciągasz tą poziomą osłonę - jeśli wystarczy ci tyle żeby od dołu obejrzeć to ok, jeśli nie to musisz odpiąć osłony lewą i prawą dolna a potem jeszcze wzmocnienie pod nią

[ Dodano: Sro Lis 01, 2006 4:26 pm ]
pingu, możesz wyjaśnić o czym piszesz bo nic nie skumałem i nie wiem jak ci pomóc



Awatar użytkownika
kiss
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2884
Rejestracja: ndz mar 12, 2006 13:23
Lokalizacja: Płock

Post autor: kiss » śr lis 01, 2006 17:32

pingu pisze:mam taki sam problem tylko że umnie coś nie łaczy z tyłu na kostce(ponieważ jeśli np.poruszam pokrętłami to sie zapala oraz jak wyciągłem radio i dotykam kostki z tyłu to też się zapala) tylko nie bardzo wiem jak sie do niej dostać a całego panelu rozebranie zajeło by dużo czasu. jest jakis sposób bez rozbierania całego panelu dostać się do tyłu (kostki) bo podejrzewam że coś się tam rozlutowało
To nie kostka Ci nie łączy tylko żaróweczka.
Wyjmij ją i poodginaj troszkę druciki



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 521 gości