[MK3] Elektryczne szyby

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

jarecki314
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 20
Rejestracja: sob paź 21, 2006 18:27
Lokalizacja: Darłowo

[MK3] Elektryczne szyby

Post autor: jarecki314 » ndz paź 29, 2006 14:52

Co muszę zrobić oprócz wymiany rączek na te z przyciskami i założenie silniczków żeby mieć elektryczne szyby?
Ostatnio zmieniony ndz paź 29, 2006 19:18 przez jarecki314, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
okulik
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 381
Rejestracja: śr sty 05, 2005 01:37
Lokalizacja: Częstochowa
Kontakt:

Post autor: okulik » ndz paź 29, 2006 16:23

poprowadzic przewody :)
i tyle


Sprzedam; [url=http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=178273][b]zestaw, mono-wtrysk, na przerobienie z gaźnika[/b][/url]

jarecki314
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 20
Rejestracja: sob paź 21, 2006 18:27
Lokalizacja: Darłowo

Post autor: jarecki314 » ndz paź 29, 2006 16:33

okulik pisze:poprowadzic przewody :)
i tyle
ale skąd i jak



To_mas
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 8027
Rejestracja: pt gru 02, 2005 00:13
Lokalizacja: Śląsk
Kontakt:

Post autor: To_mas » ndz paź 29, 2006 16:38

jarecki314, od silniczków do przełączników i jeszcze jakiś prądowy napewno :P



Awatar użytkownika
jerry.ok
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 8
Rejestracja: ndz lut 13, 2005 17:23
Lokalizacja: Jasło
Kontakt:

Re: Elektryczne szyby

Post autor: jerry.ok » ndz paź 29, 2006 17:22

jarecki314 pisze:Co muszę zrobić oprócz wymiany rączek na te z przyciskami i założenie silniczków żeby mieć elektryczne szyby?
Jeżeli masz komplet (tzn silniczki wraz z prowadnicami) to najprościej wymienić cała instalacje w drzwiach na tą z elektryką szyb :grin: a jeżeli nie masz takiej to trzeba samemu dorobić.Jak sie troche znasz na elektryce to dasz rade,a jak jesteś zielony to daj sobie spokój i szukaj oryginalnych wiązek do drzwi i tej środkowej co biegnie od prawych drzwi do lewych i do tablicy bezpieczników.Niedawno sam dorabiałem takie wiązki i wiem że jest troche przy tym roboty,dużo prościej wymienić całe wiązki :hmm:



jarecki314
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 20
Rejestracja: sob paź 21, 2006 18:27
Lokalizacja: Darłowo

Re: Elektryczne szyby

Post autor: jarecki314 » ndz paź 29, 2006 20:03

jerry.ok pisze:
jarecki314 pisze:Co muszę zrobić oprócz wymiany rączek na te z przyciskami i założenie silniczków żeby mieć elektryczne szyby?
Jeżeli masz komplet (tzn silniczki wraz z prowadnicami) to najprościej wymienić cała instalacje w drzwiach na tą z elektryką szyb :grin: a jeżeli nie masz takiej to trzeba samemu dorobić.Jak sie troche znasz na elektryce to dasz rade,a jak jesteś zielony to daj sobie spokój i szukaj oryginalnych wiązek do drzwi i tej środkowej co biegnie od prawych drzwi do lewych i do tablicy bezpieczników.Niedawno sam dorabiałem takie wiązki i wiem że jest troche przy tym roboty,dużo prościej wymienić całe wiązki :hmm:
Dzięki już mi przeszło,dam sobie spokój



Awatar użytkownika
Paweł Marek
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 26259
Rejestracja: czw lis 18, 2004 22:29
Lokalizacja: Biertowice, Małopolska

Post autor: Paweł Marek » ndz paź 29, 2006 21:01

jarecki314 pisze:Dzięki już mi przeszło,dam sobie spokój
ale to fajna sprawa, chociaż jedną uniwesalną sobie załóż po stronie pasażera, łatwiej pytać o drogę :)


Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 350 gości