[MK??] sprzęgło

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
Adamtd
VW Baron
VW Baron
Posty: 3346
Rejestracja: pt maja 06, 2005 13:37
Lokalizacja: okolice Krakowa

Post autor: Adamtd » czw paź 26, 2006 15:18

grzechu-70 pisze: Czy to może być problem linki albo tego dziwnego samonapinacza?
Jeśli byłby uszkodzony to tak, ale wtedy powinny być też problemy z wbiciem biegów


jest już nas troje i dlatego nie mam czasu odwiedzać formu.....

Awatar użytkownika
stonefree
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 4033
Rejestracja: wt lut 15, 2005 19:39
Lokalizacja: WO
Kontakt:

Post autor: stonefree » czw paź 26, 2006 18:08

U fumfla podobny objaw,poszedł uszczelniacz na wałku zdawczym skrzyni i olej ze skrzyni zalał tarczę.Ale u niego (na jedynce) silnik nie gasł przy ruszaniu na hamulcu i smierdziało sprzęgłem



naum
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 108
Rejestracja: śr mar 23, 2005 22:54
Lokalizacja: Hajnówka
Kontakt:

Post autor: naum » czw paź 26, 2006 23:29

Pewnie nie uniknę wymiany ale dziwi mnie,że po przejechaniu 15 tys. nic się nie pogarsz. Czy to może być problem linki albo tego dziwnego samonapinacza?
ja zrobiłem ponad 20 tyś., ale ..., no właśnie - rozsypało się, gdy byłem 20km od domu :blush:
grzechu-70 napisał/a:
Czy to może być problem linki albo tego dziwnego samonapinacza?

Jeśli byłby uszkodzony to tak, ale wtedy powinny być też problemy z wbiciem biegów
mój był uszkodzony i nie było żadnych problemów z wbiciem biegów. W moim aucie samoregulator z napisem "Made in France" spowodował, że jeździłem jakby na wysprzęglonym sprzęgle. Problem z wbiciem biegów może być wtedy, gdy sprzęgło jest nie wysprzęglone.



Grzegi Siedlce
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 187
Rejestracja: ndz wrz 25, 2005 18:32
Lokalizacja: Siedlce
Kontakt:

Post autor: Grzegi Siedlce » pt paź 27, 2006 22:15

ja bym postawił na zużytą tarczę sprzęgłową. bo miałem coś podobnego w swoim byłym mk2,ni edało się nim jechać więcej niż 120km/h sprzęgło ślizgało się. A tak wogóle to jaki powinien być luz jałowy (skok) pedału sprzegła. (przy wymienionym sprzęgle) w mk3 ? i jak go zmniejszyć bo ja mam tak około 4cm, i to chyba za dużo.



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 308 gości