[MK3] Wspomaganie - ubytek oleju

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Mefisto_vw
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 24
Rejestracja: pn sie 28, 2006 18:09
Lokalizacja: Pruszcz Gdański
Kontakt:

cieknie wspoma

Post autor: Mefisto_vw » pn paź 23, 2006 12:01

witam, ja mam taki problem, że leci mi z jakiejś części na przegrodzie komory silnika z kabiną od spodu ją widać od góry słabiej ma kształt puszki i idzie do niej wężyk od zbiorniczka wyrównawczego wspomy. Jaka to część i jak to naprawić?



Awatar użytkownika
Adamtd
VW Baron
VW Baron
Posty: 3346
Rejestracja: pt maja 06, 2005 13:37
Lokalizacja: okolice Krakowa

Post autor: Adamtd » czw paź 26, 2006 20:11

Mefisto_vw, kurcze może jakieś foto, bo nie wiem czy nie masz na myśli przekładni kierowniczej


jest już nas troje i dlatego nie mam czasu odwiedzać formu.....

Mefisto_vw
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 24
Rejestracja: pn sie 28, 2006 18:09
Lokalizacja: Pruszcz Gdański
Kontakt:

cieknie chyba przekładnia

Post autor: Mefisto_vw » czw paź 26, 2006 23:52

Witam, wczoraj patrzyłem dokładnie co cieknie bo zalałem trochę płynu żeby dokładniej ukazał się wyciek i patrząc z każdej strony (w tym od spodu) jest to coś pod osłoną gumową która przechodzi z kabiny do komory silnika przy samej tej części ta osłona jest lekko porwana ta wychodzą z niej chyba ze 4 przewody 3 metalowe i 1 gumowy od zbiorniczka - jak się to nazywa? Znalazłem jeszcze wycieki z pod takich gumowych osłon od maglownicy niedaleko kół ponieważ opaski metalowe były słabo zaciśnięte, teraz już są mocno i chyba już z tamtąd nie leci natomiast mam jeszcze jedno pytanie czy pod tymi osłonami powinien być płyn od wspomy?



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 306 gości