[MK3 ABS] Spalona instalacja

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
cobra11985
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 138
Rejestracja: pn kwie 17, 2006 14:56
Lokalizacja: Ząbkowice Ślaskie/okolice

[MK3 ABS] Spalona instalacja

Post autor: cobra11985 » czw paź 26, 2006 18:09

Mam taki problem: Jadac dzisiaj w pewnym momencie zaczelo mi sie cos dymic z instalacji elektrycznej w okolicach kierownicy. Zatrzymalem sie szybko i zgasilem silnik otworzylem maske i zerwalem kleme. Kierownica mi sie zablokowala i amba!!!
Ale jakos udalo mi sie zepchnac auto na pobocze no i zaczelem szukac przyczyny.
Najpierw rozebralem okolice kierownicy i zobaczylem ze kable idace do kostki przy stacyjce sa spalone. Ale rozbierajac dalej plastiki znalazlem przekaznik ktory sobie bezczenie wisial i dotykal jedna z koncowek do masy i od tego sie zaczelo palic i isc kolejna po kablach plusa.
Jakis tempak to tam zalozyl !!!!!!!!!!!!


A teraz prosba o dokladne schematy instalacji rozruchu auta i elementu z przekaznikami i bezpiecznikami.

Wszystkie pomocne posty nagrodze punkcikiem :bigok:
Ostatnio zmieniony pt paź 27, 2006 20:13 przez cobra11985, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
dziejo
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 8880
Rejestracja: pn lis 14, 2005 02:40
Lokalizacja: Kantorowice
Silnik: AFN

Post autor: dziejo » czw paź 26, 2006 18:31

http://volkswagen.msk.ru/ jesli znasz troszkę rosyjski to znajdziesz cos dla siebie



Awatar użytkownika
alos
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 117
Rejestracja: sob sty 28, 2006 22:39
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: alos » czw paź 26, 2006 21:44

ja mam pap podobnie ale nic nadpalonego nieznalazlem napoczotku mysilalem ze to kuz i brut wiec wyczyscilem ale to nic niedalo dzisaj znow mi dymek poszedl wiec dmuchnolem i przestal. chcialby wiedzec co to moze byc i zapobiec temu .dziejo, a jak ktos niezna tego wspanialego jezyka moze byc cos przeskrobal po polsku :D pozdro



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 426 gości