[MK3] Czasowy wyłącznik oświetlenia kabiny

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
Łuki MK III
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 197
Rejestracja: śr wrz 13, 2006 21:48
Lokalizacja: sVWarzędz
Kontakt:

[MK3] Czasowy wyłącznik oświetlenia kabiny

Post autor: Łuki MK III » wt paź 24, 2006 23:52

Witam. Mam problem z czasowym wyłącznikiem oświetlenia kabiny w mkIII mianowicie popsuł się i lampka świeci się przez 5 sekund a następnie gaśnie i tak na okrągło cały czas zapala się i gaśnie:( prosiłbym o pomoc jak można zlikwidować ten problem
Ostatnio zmieniony śr paź 25, 2006 15:43 przez Łuki MK III, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
inek01
Lord GTI
Lord GTI
Posty: 3686
Rejestracja: pn sty 09, 2006 23:08
Lokalizacja: Ciechanów

Post autor: inek01 » śr paź 25, 2006 17:00

suaweq pisze:ale u mnie jest tak że jak samochód nie chodzi to dział tak jak mówisz otwierasz drzwi i swieci kilkanaście sekund po czym gaśnie (szukałem przyczyny tego dziwnego zachowania ale chyba tak jest ).

a gdy chodzi silnik to zapala się i gaśnie od razy przy otwieraniu i zamykaniu drzwi.
:panna:
Sorry, ale dziwna to jest Twoja reakcja na dogodnosc ktora masz w aucie. Niektorzy tego nie maja, a chcieliby miec...



Awatar użytkownika
untaztood
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 312
Rejestracja: pn cze 19, 2006 17:04
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: untaztood » śr paź 25, 2006 17:33

a ja w jednym ze swoich postów męczyłem się, aby usunąć to i zainstalować płynne gaszenie światła. Udało mi się i jestem zadowolony :)



Awatar użytkownika
Paweł Marek
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 26259
Rejestracja: czw lis 18, 2004 22:29
Lokalizacja: Biertowice, Małopolska

Post autor: Paweł Marek » śr paź 25, 2006 18:01

suaweq pisze:sprawdz czyniki zamkniętych drzwi sa pod taką guma nad zamknięciem drzwi wyjmuje sie całkiem dobrze - z przodu te czujniki działaja tez jako testery zapalonych świateł
uszkodzenie któregoś włącznika drzwiowego jest prawdopodobne, i od wstrząsów włącza masę, zaamiast włączać ją dopiero po otwarciu dzrwi.
Jeśli nie: posprawdzaj napięcia na wtyczce lampki: czerwono czarny - stały plus, czarno biały - plus po włączeniu zapłonu, brązowy stała masa, brązowo biały - masa załaczana po otwarciu drzwi. Jeśli to wszystko jest ok to wysiadł sam modół opóźniający


Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

Awatar użytkownika
Łuki MK III
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 197
Rejestracja: śr wrz 13, 2006 21:48
Lokalizacja: sVWarzędz
Kontakt:

Post autor: Łuki MK III » śr paź 25, 2006 19:18

untaztood pisze:a ja w jednym ze swoich postów męczyłem się, aby usunąć to i zainstalować płynne gaszenie światła. Udało mi się i jestem zadowolony
Kolego możesz napisać dokładnie jak się z tym uporałeś?? Ja chciałbym wymontować ten oryginalny moduł i założyć też taki co powoli wygasza światło.

[ Dodano: 25 Paź 2006 19:20 ]
Paweł Marek pisze:uszkodzenie któregoś włącznika drzwiowego jest prawdopodobne, i od wstrząsów włącza masę, zaamiast włączać ją dopiero po otwarciu dzrwi.
Jeśli nie: posprawdzaj napięcia na wtyczce lampki: czerwono czarny - stały plus, czarno biały - plus po włączeniu zapłonu, brązowy stała masa, brązowo biały - masa załaczana po otwarciu drzwi. Jeśli to wszystko jest ok to wysiadł sam modół opóźniający
Wszystko posprawdzałem i jest ok:) masz rację i chyba wysiadł sam moduł opóźniający


[b]GOLF MK III MYSTICBLUE ;)[/b]
[img]http://images22.fotosik.pl/28/25e69ad77c80318d.jpg[/img]

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 448 gości